МЗС
МЗС Вікіпедія

МЗС зроблять повністю доступним для маломобільних груп населення

  Читайте по-русски
  Втілення цього проєкту стане важливим внеском у досягнення Україною цілей "Партнерства Біарріц"

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та засновник ініціативи "Доступно.UA" Дмитро Щебетюк підписали меморандум про співробітництво, покликаний перетворити Міністерство закордонних справ на перший в Україні цілковито безбар'єрний орган державної влади. Про це повідомили у МЗС.

  "Ми забезпечимо доступ до міністерства не лише для людей з інвалідністю, а й для представників інших маломобільних груп населення: осіб з маленькими дітьми, людей похилого віку, тих, хто отримав тимчасову травму та ін. Йдеться про базову людську повагу, без якої неможливо уявити успішну розвинену країну", – сказав Кулеба.

  Згідно з текстом меморандуму, громадська організація "Доступно.ЮА" проведе аудит будівель Міністерства закордонних справ України в Києві та прилеглих територій щодо їхньої доступності для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

  За результатами аудиту відомство отримає рекомендації для підвищення рівня безбар'єрності об'єктів у будівлях та на прилеглій території, а також рекомендації щодо внутрішніх інструкцій поводження з людьми з інвалідністю та представниками інших маломобільних груп населення для забезпечення їхнього безперешкодного доступу до приміщень.

  МЗС проведе переговори та залучить до співпраці міжнародних, національних спонсорів, донорів з метою пошуку та інвестування ресурсів на впровадження рекомендацій у повному обсязі, реалізує їх із дотриманням Державних будівельних норм та принципів універсального дизайну.

  Крім того, втілення меморандуму стане важливим внеском у досягнення Україною цілей "Партнерства Біарріц", до якого цьогоріч долучилася наша держава.

  Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав закон, який посилює захист осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності.

  Попередній матеріал
  Лікарі та педагоги передусім: ІФА-тести від Порошенка у Вінниці зробили майже 1300 людям, антитіла знайшли у 31
  Наступний матеріал
  Стрілянина в Броварах: поліція знайшла одного з організаторів
  Loading...

  У будинку-інтернаті на Рівненщині спалах коронавірусу: у закладі 28 інфікованих

  "ЄС" закликає ВР ухвалити страхування медиків, хворих на COVID-19, незалежно від настання інвалідності

  Із 1 квітня по додатковій тисячі отримають особи з інвалідністю – Мінсоцполітики

  В родині давно за шеф-кухаря: як хлопець на Харківщині пече кекси, щоб допомогти сім'ї

  "Ігри героїв": як ветерани ООС з інвалідністю мірялися силою в Харкові

  Ігри героїв: ветерани ООС з інвалідністю мірялися силою у Харкові