Абітурієнти
Абітурієнти vlasno.info

Міносвіти: Як вступатимуть абітурієнти до вишів у 2018 році

У наступному році будуть прийматися сертифікати зовнішнього незалежного тестування 2016, 2017 і 2018 років

Міністерство освіти та науки затвердило правила прийому у вищі навчальні заклади на наступний рік. Нові правила опубліковані на сайті Міносвіти.

  • У 2018 році абітурієнти зможуть подати сім заяв на чотири спеціальності на місце державного та регіонального замовлення. Кількість поданих заяв на контракт обмежувати не будуть.
  • Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 2 липня 2018 року та закінчується о 18:00 25 липня 2018 року. 
  • Прийом заяв і документів розпочнеться 12 липня.
  • Особи, які будуть вступати на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів, зможуть подати заявки до 20 липня. Абітурієнти, які планують вступати на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання – до 26 липня. Творчі конкурси будуть проводитися в кілька етапів з 14 по 26 липня, вступні іспити – з 21 по 26 липня, співбесіди – з 21 до 23 липня включно.
  • Рейтинговий список абітурієнтів із зазначенням рекомендованих до зарахування має бути сформований і оприлюднений не пізніше 1 серпня.
  • У 2018 році будуть прийматися сертифікати зовнішнього незалежного тестування 2016, 2017 і 2018 років. Оцінки з іноземних мов будуть враховуватися тільки за сертифікатами за 2018 рік.
  • У 2018 році абітурієнти на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання за кількома винятками будуть подавати заяви тільки в електронній формі.

Читайте також: ТОП-10 найпопулярніших професій серед вступників в Україні – інфографіка

Дивіться також фотогалерею за темою:

Вкрадені візки на деревах і кучугури сміття: Як студенти "посвяткували" День знань у парку КПІ – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Стало відомо, коли народиться третя дитина Кейт Мідлтон та принца Вільяма
Наступний матеріал
У Білій Церкві поліцейські втретє за рік зупинили місцеву суддю за "нетверезе" кермування
Loading...

"Могилянка" святкує 402-річчя: видовищне миття пам'ятника Сковороді та процесія на ходулях

"Тактика дикобраза" та фантомні болі Угорщини: політичний експерт прокоментував закиди сусіда щодо української освітньої реформи

Президент відвідав Чернігівщину: нові квартири бійцям, історична назва і реформи

Зустріч Президента України з викладачами та студентами Чернігівського національного педагогічного університету ім. Шевченка – трансляція завершена

Перерозподіл в межах факультету: МОН пропонує нову систему нарахування стипендій

"ЗА ЧАЙ.COM": професор, публіцист та історик Ярослав Грицак ефірі "5 каналу"