Вишкіл ВМСУ
Вишкіл ВМСУ 5 канал

Маневри перед носом кораблів РФ: Об'єднані сили провели вишкіл на Азові

Читайте по-русски
Під час маневрів один із кораблів Російської Федерації наблизився до умовного кордону по воді

Російські кораблі в Азовському морі спостерігали за маневрами українських прикордонників під час навчань. Попри це, підрозділи Об'єднаних сил відпрацювали злагодженість дій – відбивали напад умовного противника у водній акваторії. Олена Уланова бачила все на власні очі.

Тільки-но прикордонний корабель Маріупольського загону морської охорони відійшов за декілька миль від берега – на горизонті з'явилися борти під триколором.

"Майже щодня наші тактичні групи, які виконують завдання з охорони державного кордону, спостерігають прикордонні сторожеві катери та кораблі ПС ФСБ РФ, які перебувають на відстані близько 1-2 милі від нас", – коментує прес-секретар загону Артем Поляков.

До 5-ти ворожих кораблів в акваторії Азову спостерігають українські прикордонники щодня. Мета їхньої присутності невідома.

За маневрами українських військових цього разу стежили два кораблі РФ. Час від часу вони наближалися настільки, що можна було роздивитися номери на бортах.

Увесь час прямування українських кораблів до місця навчань корабель Російської Федерації рухається слідом. Наблизитися не намагається, але постійно тримає українських прикордонників в полі зору.

Прискіпливий нагляд з ворожого боку не завадив різним підрозділам зі складу Об'єднаних сил – прикордонникам, військовим  морякам та авіації – провести спільні вишколи. Вони вчилися злагоджено діяти в разі нападу умовних диверсантів.

Під час маневрів один з кораблів Російської Федерації наблизився до умовного кордону по воді, так званої "червоної лінії". Тож, українським військовим довелося буквально відтісняти його на безпечну відстань.

"Вона невидима, але вона є, і він наблизився до неї. Коли ми поверталися, ми спланували такий стиль для того, щоб трішечки він відійшов від нашого берега ще на більшу дистанцію", – пояснює командир тактичної групи "Маріуполь" ВМС ЗСУ Юрій Федаш.

"Всіма діями, які ми проводимо в районі ООС, завжди наголошуємо: практичними діями, щодо того, що та частина Азовського моря, яка в межах ООС, вона недоторкана. І туди допуск кораблів ФСБ РФ заборонений", – наголосив командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв.

Він запевнив, українська частина Азовського моря – під цілодобовим контролем військових підрозділів.

Олена Уланова, Олег Корінний, "5 канал"

Попередній матеріал
День добровольця: у Львові військовий оркестр зіграв на залізничному вокзалі
Наступний матеріал
Один з варіантів інфекції виключили: подробиці масового отруєння в дніпровській школі
Loading...

Американський бомбардувальник, здатний нести ядерну зброю, здійснив політ біля кордонів РФ – ЗМІ

Без жодного пострілу: репортаж з бойового розгортання артилеристів ЗСУ на передовій

Вогневі засади і "Цар-гора": як смуга перешкод гартує майбутніх морпіхів ЗСУ – ФОТО

Вишкіл під боком у ворога: як в ООС відточують майстерність артилеристи – відео

Інструктори семи країн НАТО навчатимуть бійців легендарної 72-ої бригади ім. Чорних Запорожців

Попри стеження кораблів ФСБ РФ: як на Азові моряки тренуються боронити український флот – ФОТО