Інструктори НАТО для українських військовослужбовців
Інструктори НАТО для українських військовослужбовців Facebook

Інструктори семи країн НАТО навчатимуть бійців легендарної 72-ої бригади ім. Чорних Запорожців

Читайте по-русски
Іноземні інструктори облаштували процес навчання бойової бригади поетапно. Спочатку індивідуальна підготовка, потім у складі відділення, взводу, роти, батальйону і у підсумку – бригади

Військові інструктори семи країн НАТО інструктуватимуть українських військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців у багатонаціональному тренуванні в рамках "Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна". Про таке повідомляє прес-служба Оперативного командування "Північ" на своїй сторінці у Facebook.

"Під час навчання іноземні інструктори з США, Канади, Литви, Польщі, Великої Британії, Данії та Швеції передаватимуть досвід українським військовослужбовцям за стандартами НАТО", – йдеться у повідомленні.

Іноземні інструктори облаштували процес навчання бойової бригади поетапно. Спочатку індивідуальна підготовка, потім у складі відділення, взводу, роти, батальйону і у підсумку – бригади.

Особлива увага під час тренувань приділятиметься командирським ланкам всіх рівнів. Основна мета полягає у навченості командирів грамотно та швидко орієнтуватися в обстановці на полі бою, ухвалювати рішення.

Інструктори НАТО для українських військовослужбовців
Інструктори НАТО для українських військовослужбовців Facebook

Повідомляється, що цей курс насичений динамічними заняттями для підрозділів. До того ж, щоб тренування були нестандартними та креативними, спрямованими на найвищий результат, вперше протистояти українським воїнам буде спеціально підготовлений батальйон так званого "опфору".

Слід зазначити, що особовий склад одного з батальйонів 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців вже проходив тренінг за програмою JMTG-U у попередні роки.

Проте цього разу, масштаби навчальної програми для піхотинців значно збільшено — бригада в повному складі пройде весь курс навчання на тактичних полях полігону.

Попередній матеріал
У порту Нью-Йорка виявили рекордну за чверть століття партію кокаїну
Наступний матеріал
В Україні випустять монети, присвячені томосу
Loading...

"10 тисяч артилеристів та 3 тисячі одиниць озброєння": Росія планує в окупованому Криму масштабні військові навчання

Порошенко: Україна найближчим часом випробує нову ракетну військову техніку

Українські й турецькі моряки спільно провели навчання типу PASSEX у Чорному морі – фото

Евакуація без посадки гелікоптера: як тренується парашутно-десантний загін морської авіації

В Одесі пришвартувалися 2 турецькі військові кораблі: мета дружнього візиту

"Адаптуються під будь-яку ситуацію": як тренують випускників Академії сухопутних військ