Отруєння учнів в школі Дніпра
Отруєння учнів в школі Дніпра 5 канал

Один з варіантів інфекції виключили: подробиці масового отруєння в дніпровській школі

Читайте по-русски
Шкільна їдальня працює у звичному режимі, але її роботу інспектують фахівці Держпродспоживслужби

У Дніпрі масове отруєння школярів. 12 учнів 112 школи госпіталізовані із симптомами гострих кишкових розладів. Лікарі вже виключили можливість поширення ротавірусної інфекції як причину захворювання дітей. Утім, що саме спричинило недугу – поки що не кажуть. Тривають експертизи, каже Наталія Світлова.

Сина Яни Химоч – одинадцятирічного Богдана – із симптомами кишкового розладу ушпиталили в інфекційне відділення лікарні. За словами жінки, напередодні й інші батьки однокласників через соціальні мережі скаржилися на нездужання дітей.

"При нас прийшла ще одна дитина з нашого класу з такими самими симптомами, дівчинка з паралельного класу. Батьки кажуть, що діти, які не харчувалися в школі, з такими симптомами надійшли в лікарню", – розповідає мати учня.

З однаковими симптомами у шосту дитячу лікарню протягом ночі ушпиталили 12-х дітей. Усі різного віку, але з однієї школи. За попередніми дослідженнями, в деяких випадках лікарі вже виключили ротавірусну інфекцію.

"Обстежені на ротавірус. Результат по цьому обстеженню негативний. На даний час діти отримують по синдрому терапію. Стан стабілізувався", – прокоментував головний лікар Дніпровської дитячої лікарні №6 Віктор Слатвіцький.

За офіційними даними, в четвер, 14 березня, на навчання не з'явилася більш як половина учнів. У школі з'ясовують, з яких причин, а також контролюють стан присутніх.

"Більшу кількість дітей залишили просто для перестраховки. От є класи, в якому з 30 учнів присутні лише четверо на уроці", – каже спеціаліст управління освіти Департаменту Дніпровської міськради Олена Сокур.

Шкільна їдальня працює у звичному режимі, але її роботу інспектують фахівці Держпродспоживслужби. 

"Проводиться паралельно відбір зразків проб для лабораторних досліджень, це зразки води питної, яка подається до школи, також змиви з обладнання харчоблоку, змиви з рук та спецодягу персоналу і проби готових страв, які готуються на харчоблоці", – розповіла головний спеціаліст відомства Маргарита Малишева.

Епідеміологи не виключають призупинення навчального процесу в школі до з'ясування причин масового нездужання дітей. Результати лабораторних досліджень обіцяють оприлюднити за тиждень.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, "5 канал"

Попередній матеріал
Маневри перед носом кораблів РФ: Об'єднані сили провели вишкіл на Азові
Наступний матеріал
Посилений курс підготовки під керівництвом інструкторів НАТО: журналісти побували на вишколі спецпризначенців
Loading...

Кількість учнів, які отруїлися в дніпровській школі, зросла: стан хворих покращується

Кількість отруєних дітей у Дніпрі знову зросла: в школі оголосили карантин

Число отруєних школярів у Дніпрі збільшилося: поліція порушила кримінальне провадження

На уроках відсутні 250 учнів: у Дніпрі масове захворювання дітей

"Почали рвати ще до їдальні": у дніпровській школі масово отруїлися діти

"Не пов'язуйте в одну картину": в МВС прокоментували масове отруєння дітей в школах України