Масове отруєння у Дніпрі
Масове отруєння у Дніпрі 5 канал

На уроках відсутні 250 учнів: у Дніпрі масове захворювання дітей

Чиновники вирішують, чи закривати школу на карантин. А поліція відкрила кримінальне провадження

Масове захворювання у Дніпрі: ушпиталили 18 учнів однієї зі шкіл міста. Всі вони різного віку, причини захворювання поки що не встановили. Медики припускають: причина недуги – кишкова інфекція. Із 700 учнів у школу не пішли 250. Їх не пустили батьки, бо побоюються невідомої хвороби. 

Доньці Наталії Коваленко в середу стало зле під час першого уроку. Мати забрала її зі школи: "Температура, нудота. Викликали "швидку". Нас одразу забрали в лікарню".

Так само в середу зі скаргами до шкільної медсестри почали звертатися інші діти. Недужих з однаковими симптомами ушпиталили до трьох лікарень Дніпра.

"Діагноз при надходженні – це гостра кишкова інфекція і гастроентерит. Симптоми гастроентериту. Коли будуть проведені дослідження, буде поставлений остаточний діагноз", – звітує головний спеціаліст Департаменту охорони здоров'я міськради Наталя Мороз.

Зі 700 учнів нині на уроках відсутні 250. Батьки не пустили їх до школи, допоки фахівці не з'ясують причину недуги. Припускають, що кишкову інфекцію підхопили у шкільній їдальні. Натомість працівники кухні переконують, що дітям стало зле ще до обіду.

"Усі продукти з документами. Сертифікати якості є. Дітей почало нудити до того, як прийшли до їдальні", – запевняє завідувачка шкільної їдальні Любов Письменна. До того ж, не всі учні відвідують шкільну їдальню.

Нині у школі працюють епідеміологи. Обстежують їдальню.

"Проводиться забір проб для лабораторного дослідження. Відбираються харчові продукти, які є зараз у харчоблоці, змиви з інвентарю, обладнання, з рук і спецодягу персоналу", – пояснює в.о. завідувача відділення міського відділу лабораторних досліджень Валентина Крижановська.

Водночас, чиновники вирішують, чи закривати школу на карантин. Крім того, поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "порушення санітарних правил і норм, що призвели до масового отруєння".

Наталя Світлова, "5 канал"

Із бантами й у вишиванках: як 1 вересня святкували у різних куточках України – ФОТО

/
/
/
/
/
/
1 вересня у Львові
/
1 вересня у Львові
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Історична година": вторгнення СРСР до Польщі 1939 року та все, що цьому передувало
Наступний матеріал
Чернівці ініціюють запровадження Дня української пісні – відзначили флешмобом
Loading...

У Києві школяр штрикнув літню вчительку ножицями – все, що відомо про напад

Через смерть першокласниці на Волині прокуратура сумнівається в результатах медоглядів

Кинув стілець і завдав ударів ножицями: у Києві учень накинувся на літню вчительку – подробиці

На Волині під час уроку фізкультури померла першокласниця (оновлено)

У Дніпропетровську жорстоко побили хлопця

Урочистості з нагоди початку нового навчального року – відео