Масове отруєння у Черкасах
Масове отруєння у Черкасах 5 канал

Масове отруєння в Черкасах: навчання у школі №8 відновили, не прийшла третина учнів

За інформацією міського департаменту освіти, на уроки не прийшли одразу 177 дітей

Навчання поновили в черкаській школі №8, де тиждень тому за нез'ясованих обставин невідомою речовиною отруїлося більш як півсотні дітей. Про це "5 каналу" повідомили в міському департаменті освіти.

Водночас, за інформацією голови департаменту Сергія Воронова, на уроки не прийшло більше третини учнів школи – 177 осіб. Частина з них проходить медогляд, частина відсутня з інших поважних причин, а декого до школи не відпустили самі ж батьки.

Уроків у школі не проводили майже тиждень. Після того, як у вівторок, 8 травня, після урочистої лінійки до лікарень протягом дня звернулися 53 дитини та четверо дорослих зі скаргами на нудоту та головний біль, фахівці провели низку експертиз, аби встановити причини отруєння. На аналізи взяли проби ґрунтів, води та повітря. Однак виявити токсичну речовину не вдалося і досі.

Станом на ранок 14 травня у лікарні залишаються 18 дітей. Їхній стан медики оцінюють як задовільний. І зазначають, що діти залишилися у стаціонарі для лікування супутніх діагнозів, які до отруєння не мають стосунку.

"Стан дітей ближчий до задовільного. Вони залишилися – це не пов'язано з отруєнням. Вони мали свої хронічні хвороби і батьки залишили дітей, щоб їх дообстежили", – зазначила заступник головного лікаря Черкаської обласної дитячої лікарні Наталія Волчкова.

Попередній матеріал
Надія Савченко відмовилася від адвокатів через "брак грошей": подробиці із суду
Наступний матеріал
Консула України в Гамбурзі відсторонили від виконання обов'язків
Loading...

Отруєння в Черкасах: у МОЗ кажуть, що біля школи розташована військова частина

У Черкасах ще двоє отруєних дітей потрапили до лікарні

Масове отруєння в Черкасах: госпіталізовано вже 53 учні та двоє вчителів

Отруєння школярів у Черкасах: у ДСНС назвали одну з можливих причин

Отруєння в черкаській школі: кількість постраждалих зросла до 51 особи

У черкаській школі під час лінійки діти масово втратили свідомість