Отруєння, лікарня Черкас
Отруєння, лікарня Черкас 5 канал

Отруєння на шкільній лінійці: за ніч кількість потерпілих дітей у Черкасах зросла

Стан потерпілих у лікарні оцінюють як задовільний

За ніч кількість отруєних школярів на лінійці в Черкасах збільшилась. Із симптомами отруєння – нудотою та запамороченням – звернулися до лікарні ще двоє учнів. Нині вони перебувають на обстеженні. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу".

Як стало відомо, загалом за останню добу з Черкаської дитячої лікарні вже виписали 18 дітей, ще 35 залишаються на лікарняних ліжках. При цьому 12 школярів із реанімації перевели в соматичне відділення – у звичайні палати.

"У мене в голові буркотіло, боліло все, наче машина збила. Зараз вже все нормально. Я в школі взагалі ледве не втратив свідомість. Мене вже на "швидкій" відвезли", – пригадує потерпілий Артем Осипенко.

"Я ночувала в палаті. Мені дали палату, щоб було де переночувати, щоб бути в курсі, бути на місці. Вже о 9-ій ранку медсестра сказала, що будуть їх переводити", – зазначає мати потерпілого Світлана.

Ті дітлахи, які нині залишаються в лікарні, пробудуть у медзакладі принаймні ще добу. Їхній стан лікарі оцінюють як задовільний. У школі, де стався інцидент, навчальний процес призупинили до з'ясування причини отруєння.

"Стан задовільний. Завтра о 8-ій ранку цим дітям будуть зроблені повторні аналізи – клінічні, біохімічні, буде проведено огляд і, в залежності від того, яким буде їхній стан, після отримання результатів аналізів уже говоритимемо про якісь прогнози", – коментує ситуацію заступник головного лікаря Черкаської обласної дитячої лікарні Наталія Волчкова.

Як повідомляв 5.UA, 8 травня 2018 року на лінійці в черкаській школі учням 2-7 класів стало зле. Спочатку йшлося про два десятки дітей, пізніше кількість потерпілих зросла до 53 дітей і 2 учителів. Попередній діагноз – отруєння невідомою речовиною. Експрес-аналіз повітря на наявність сірководню, аміаку, хлору, а також горючих газів і отруйних речовин на місці події не виявив. 

Додамо, що Президент України Петро Порошенко доручив ужити всіх заходів для встановлення причини отруєння дітей у Черкасах. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман і глава МОЗ Уляна Супрун відбули до Черкас для з'ясування ситуації зі здоров'ям дітей.

Попередній матеріал
Прапор "на Москву", футболки з "СССР" і "Безсмертні полки": як минає 9 травня в регіонах України
Наступний матеріал
Ветеран АТО Моссад розповів, скільки та чого потребує Україна для перемоги
Loading...