9 травня
9 травня 5 канал

Прапор "на Москву", футболки з "СССР" і "Безсмертні полки": як минає 9 травня в регіонах України

Раніше в СБУ попереджали: російські спецслужби готують провокації до 9 травня в Україні

За останньою інформацією, семеро осіб в Україні затримали за використання забороненої символіки комуністичного тоталітарного режиму. Такі дані наводить Міністерство внутрішніх справ.

Серед затриманих четверо – у Києві на акції "Безсмертний полк". Вони перебувають у відділку поліції.

Ця акція розпочалася ранковою ходою від метро "Арсенальна". Участь у ній беруть кількасот людей. Триває хода і понині. Часом між учасниками акції та її противниками виникають словесні перепалки, а вранці не минулося і без бійки. Більше знає кореспондент "5 каналу":

 

Як відомо, участь в акції "Безсмертний полк" зазвичай беруть адепти відзначення перемоги у Великій вітчизняній війні, які наполягають на святкуванні радянського аналога 9-го травня.

Тим часом у Львові загиблих солдатів вшанували рідні та ветерани Другої Світової війни. На акції біля меморіального комплексу, загалом зібралися близько сотні людей. Щоправда, не обійшлося без інциденту.

Конфлікт зчинився через чоловіка у футболці "СРСР". Нині він у райвідділку поліції, розповідає кореспондент "5 каналу" з місця подій. Подробиці – у включенні:

У Житомирі натомість сутичка виникла через прапор із написом "на Москву". Інцидент стався під час ходи, присвяченій вшануванню 9-го травня.

Колона рушила від Майдану Перемоги до монумента Слави. Тоді проукраїнські активісти намагалися почепити на пам'ятник радянському танку блакитний прапор із написом "на Москву". Утім, правоохоронці не дали це зробити. Тоді активісти зі стягом "на Москву" стали на чолі ходи. Один із учасників спробував вирвати прапор.

Що відбувалося далі – дивіться у відео: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Сутички у Запоріжжі між проукраїнськими активістами та учасниками акції "Полк перемоги" - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг заступника голови МВС та очільника Нацполіції Києва – трансляція
Наступний матеріал
Отруєння на шкільній лінійці: за ніч кількість потерпілих дітей у Черкасах зросла
Loading...