Подобна включка
Подобна включка 5 канал

Бійки та четверо затриманих: як відбувається акція "Безсмертний полк" у Києві

Участь у ході беруть кількасот людей, безпеку пильнують – тисячі правоохоронців

У середу, 9 травня, правоохоронці затримали чотирьох осіб. Нині вони перебувають у відділку поліції – такі наслідки сутичок під час проведення акції "Безсмертний полк" у столиці. Про це "5 каналу" повідомили в столичній поліції.

Акція "Безсмертний полк" розпочалася біля метро "Арсенальна" в Києві. Участь у ній беруть кількасот людей. Зазвичай, це адепти відзначення перемоги у Великій вітчизняній війні, які наполягають на святкуванні радянського аналогу 9 травня.

Яка ситуація станом натепер – знає кореспондент "5 каналу" Євгенія Подобна. За її словами, за маршрутом руху "Безсмертного полку" надзвичайно багато правоохоронців, зокрема – представників Нацгвардії та Нацполіції. Їх рахунок йде на тисячі.

Кілька сутичок сталися під час проходження рамок, де перевіряли учасників ходи. Побилися представники акції "Безсмертний полк" та представники націоналістичних організацій. Чотирьох учасників штовханини затримали, один із них мав при собі рушницю. Детальніше про ситуацію в столиці – у включенні:

Попередній матеріал
9-го травня "Нацкорпус" завітав до офісу "Інтера" – чого вимагають
Наступний матеріал
Гінзбург: Блокчейн – головний драйвер фінансового сектора
Loading...