Марк Гінзбург
Марк Гінзбург 5 канал

Гінзбург: Блокчейн – головний драйвер фінансового сектора

До "Фінансового тижня" завітав відомий меценат, експерт із блокчейна і криптовалют Марк Гінзбург

Блокчейн уже сьогодні є драйвером всіх процесів в економіці, у промисловості. Це головний драйвер фінансового сектору. Про таке повідомив в ефірі передачі "Фінансовий тиждень" на "5 каналі" бізнесмен, меценат, девелопер, експерт із блокчейна і криптовалют Марк Гінзбург.

"Блокчейн у першу чергу потрібно впровадити в структури, відповідальні за гарантування прав власності, якої сьогодні в нас немає. Захист прав власності повинен цікавити нас більше, ніж середньоєвропейського жителя. Навіть у Швейцарії, Австрії не більше ніж 37% мають власне житло, а решта – орендують. У нас же, через ті історичні катаклізми, які відбулися, коли розвалився Радянський союз, відбулася масова приватизація. У цьому плані можна було б швидко й ефективно навести порядок у цій галузі", – зазначив експерт.

На запитання, якою він бачить економіку України через 20 років, Гінзбург відповів:

"Усе залежить від того, як уряд і всі ми відреагуємо на унікальний шанс залишити табір країн третього світу, зробити гігантський ривок у світовий авангард. Драйвером всіх аспектів сьогоднішнього світу є блокчейн. Провідні країни світу демонструють повну бездіяльність. Вони сьогодні пригальмували. Якщо ми сьогодні зробимо ривок, ми можемо їх наздогнати, але для цього потрібно побороти корупцію". 

Попередній матеріал
Бійки та четверо затриманих: як відбувається акція "Безсмертний полк" у Києві
Наступний матеріал
Акції до 9-го травня: поліція закликає українців не йти на конфлікт
Loading...