Школа Новомосковська №6
Школа Новомосковська №6 Фото з відкритих джерел

На Дніпропетровщині 19 школярам стало зле на лінійці – поліція відкрила провадження

Одного учня новомосковської школи – госпіталізували

Під час шкільної лінійки в Новомосковську, що на Дніпропетровщині, постраждали 19 дітей. Про це "5 каналу" повідомили в обласній адміністрації.

Під час урочистих заходів стало зле учням школи №6. Діти відчули слабкість та запаморочення. Їм викликали швидку допомогу. Одному з учнів медики поставили діагноз "невротична реакція". В інших – вегето-судинний пароксизм. Школярів після огляду відпустили додому. Діти навчаються в різних класах, і перед заходом не відвідували шкільної їдальні. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом порушення санітарних норм.

"О 8:18 у школі №6 міста Новомосковська під час проведення урочистих заходів з нагоди Дня перемоги в 19 учнів віком 7-12 років відзначалося погіршення загального стану, слабкість, запаморочення. На місце події було спрямовано дві бригади швидкої медичної допомоги. Дитину 2005 року народження госпіталізовано з невротичним станом, інших 18 дітей у задовільному стані відпустили додому", – зазначив заступник керівника департаменту Дніпропетровської ОДА Олексій Григорук.

Попередній матеріал
Автокефалія для помісної Української Церкви: Кравчук, Кучма і Ющенко підтримали звернення Порошенка
Наступний матеріал
"Тріумф людини": в Києві відкрили виставку про українців у концтаборах
Loading...