Facebook / Микола Чечоткін

Диверсія могла стати причиною масового отруєння дітей у Черкасах – Грицак

Наразі справу кваліфікували за статею порушення санітарних правил і норм

Причиною масового отруєння дітей у Черкасах могла стати диверсія. Принаймні цю версію не виключає голова СБУ Василь Грицак. Про це чільник відомства повідомив під час брифінгу у Черкасах 12 травня, передає "5 канал".

Нині ж справу обласні правоохоронці кваліфікували за статею порушення санітарних правил і норм.

"Тут зараз є більше запитань, аніж відповідей у цьому прикрому інциденті. В рамках оперативних заходів ми не виключаємо таку версію навмисних дій невстановлених осіб, які вчинили цей злочин, оскільки це вже кваліфіковано як злочин", - зазначив Грицак.

Стосовно стану потерпілих дітей, голова СБУ зазначив наступне: "Наскільки я знаю, діти, які були в реанімації, зараз лікуються амбулаторно і стан їхній задовільний".

Нагадаємо, інцидент стався 8 травня у Черкаській школі №8 після проведення урочистої лінійки на подвір’ї. Тоді до лікарень протягом дня звернулися 54 дитини і четверо дорослих зі скаргами на нудоту та головний біль. Напередодні 22 дитини виписали. У медзакладі й досі залишаються 36 людей, з них 32 дітей і четверо дорослих. Що саме стало причиною масового отруєння - дотепер невідомо. Як зазначили в Міністерстві екології, перевищення радіологічного фону не виявили.

Попередній матеріал
У МЗС підтвердили загибель українки в Чорногорії
Наступний матеріал
Спорт – для ветеранів АТО: Президент підписав указ щодо реабілітації учасників бойових дій
Loading...