Порошенко Інвіктус
Порошенко Інвіктус
5 канал

Спорт – для ветеранів АТО: Президент підписав указ щодо реабілітації учасників бойових дій

У подальшому забезпечити інклюзивність спортивної реабілітації учасників бойових дій в Україні має єдине відомство - Міністерство у справах ветеранів

Президент Петро Порошенко підписав Указ про підтримку розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій. Про таке він повідомив під час церемонії нагородження переможців завершального етапу відбору до національної збірної "Ігор Нескорених-2018".

Згідно з документом, держава має допомагати у фізичній реабілітації поранених бійців на сході країни. Планується зокрема, передача на баланс Міністерства оборони двох санаторіїв.

Також, як зазначив Президент, влада на місцях повинна створити умови для занять спортом усіх охочих ветеранів. Порошенко також ініціював створення в Україні Міністерства у справах ветеранів.

"Йдеться про забезпечення доступності занять спортом для осіб з інвалідністю, про розширення мережі спорзалів, надання протезів, ортезів для занять спорту. Також залучення учасників бойових дій до спортивних змагань та інших заходів, в тому числі за участю держав – членів НАТО", -уточнив Президент на сторінці у Twitter.

Також Глава держави уточнив: "У подальшому забезпечити інклюзивність спортивної реабілітації учасників бойових дій в Україні повинен очолити єдиний державний орган, як-то Міністерство у справах ветеранів".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Реабілітація бійців АТО
/
Реабілітація бійців АТО
/
Реабілітація бійців АТО
/
Реабілітація бійців АТО
/
Реабілітація бійців АТО
/
Реабілітація бійців АТО
/

Попередній матеріал
Диверсія могла стати причиною масового отруєння дітей у Черкасах – Грицак
Наступний матеріал
"Гроші понесли до банків": у Нацбанку прокоментували ситуацію з депозитами