Петро Порошенко
Петро Порошенко фото АПУ

ЄС виділить €50 мільйонів на безпеку Азовського узбережжя – Президент

Таку фінансову допомогу передбачає спеціальний проект Євросоюзу

Спеціальний проект ЄС щодо підтримки безпеки на Азовському узбережжі від агресії РФ передбачає виділення 50 мільйонів євро. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Одеської області, передає УНІАН.

Як стало відомо, гроші підуть на гарантування безпеки Азовського узбережжя України, зокрема Маріуполя та Бердянська.

"У зв’язку з агресією РФ в нейтральних водах Чорного моря є спеціальний проект – 50 мільйонів євро спрямовується на Азовське узбережжя, підтримку Маріуполя, Бердянська, але й на Чорноморське узбережжя теж вистачить, ми теж будемо це забезпечувати, і на Дунай, ми також зможемо це зробити", – заявив Президент.

За словами Глави держави, жодна його зустріч із керівництвом Євросоюзу не минає без обговорення питання фінансової допомоги.

Крім того, Порошенко додав, що рух України до Європи відкриває нові широкі можливості для об’єднаних територіальних громад, а також доступ до європейських ресурсів для впровадження проектів розвитку територій.  

"Зараз за моїм дорученням в Міністерстві регіональної політики буде створено консультаційний центр щодо доступу до міжнародних фінансових ресурсів і кожен керівник об’єднаної громади зможе мати доступ до цих ресурсів", – запевнив Президент. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ЗМІ опублікували фото захоплених Росією українських катерів у Керчі

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Німецький військовий у відставці влаштував мітинг під посольством РФ у Києві
Наступний матеріал
801 burpee chаllenge: в Одесі провели спортивну акцію в пам'ять про полеглих бійців
Loading...