Тарас Качка
Тарас Качка 5 канал

Дії РФ ведуть до інвентаризації всього Чорноморського басейну – радник глави МЗС

Найважливіші аспекти дій РФ в Азові – безпековий та непрямий економічний

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" радник міністра закордонних справ України, стратегічний радник міжнародного фонду "Відродження" Тарас Качка розповів, для чого РФ каламутить води Азовського моря та які втрати несе Україна від таких дій агресора.

"Очевидно, є втрати перевізників; є втрати власників вантажів, тому що це затримка в постачанні. Але що найбільш неприємно – це вплив на міста, на які РФ намагалася вплинути раніше. Зокрема, Маріуполь. Тому це є проявом спроби тиску на міста, створення ситуації такого глухого незадоволення і намірів грати на цьому політично та погіршувати ситуацію, спрямовану на врегулювання конфлікту, агресії з боку Російської Федерації на Донбасі. Це, очевидно, є. Ніхто поки що не робив підрахунку втрат, тому що не про це йдеться. Мова про непрямий економічний вплив. Він набагато більший, ніж прямі бухгалтерські втрати, які ми спостерігаємо", – переконує Качка.

Крім того, радник Клімкіна наголошує: "Тут набагато важливіший безпековий чинник. Окрім негативного впливу через блокаду, це й посилення військової присутності Російської Федерації у безпосередній близькості до конфлікту… Зосередження зброї в Азовському регіоні ніяк не полегшує ситуацію ані по відношенню по Донбасу, ані по відношенню до Криму. Але до того всього, це також інвентаризація всього Чорноморського басейну".

Більше подробиць – у відео: 

Нагадаємо, за даними ДПСУ, Росія змінила тактику дій в Азовському морі. При цьому, провокації стосовно суден не припиняються. 

Як відомо, для відсічі агресору на Азовському морі вже до кінця року розміститься база ВМС України.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Стрільби в негоду та затримання судна-порушника: як в Азовському морі проходили навчання прикордонників – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ніхто не почує вас у хащі – крім цих собак: як ДСНС шукає людей у лісах Чернігівщини
Наступний матеріал
Страсті за канабісом: що означає легалайз і навіщо він потрібен Україні – "БлогПост"
Loading...