Facebook
Facebook ICTV

Координувалися з Росії та фокусувалися на Україні: Facebook видалив понад сотню сторінок

  Читайте по-русски
  Близько 34 тисяч акаунтів були підписані принаймні на одну із видалених сторінок

  Соціальна мережа Facebook видалила 100 проблемних сторінок, які координувалися з Росії. Серед них 97 були частиною мережі, націленої винятково на Україну. Про таке повідомляє "Радіо Свобода".

  "Особи, які займаються цією діяльністю, керували фейковими обліковими записами, щоб запускати сторінки та групи, поширювати їхній контент і збільшувати залучення, а також залучати людей до позаплатформенного домену, який об'єднав різноманітний веб-вміст. Вони часто публікували місцеві та політичні новини про військовий конфлікт на сході України, російську політику, політичні новини в Європі, політику в Україні та сирійську громадянську війну", – зазначили представники Facebook.

  Таким чином, адміністрація соціальної мережі видалила 62 Facebook-акаунти, 10 сторінок та 25 груп. Близько 34 тисяч акаунтів були підписані принаймні на одну із видалених сторінок та близько 86 тисяч акаунтів долучилися до принаймні однієї із цих груп.

  Також видалили ще 21 сторінку з Facebook та Instagram. Ці сторінки були частиною малої групи, координованої з Росії. Вона фокусувалася на Австрії, країнах Балтії, Німеччині, Іспанії, Україні та Великій Британії.

  Як повідомляв 5.UA, можливість впровадження функції, яка приховує кількість лайків під фото в Instagram, для всіх, окрім їхніх авторів, розглядають розробники соцмережі.

  Попередній матеріал
  Порошенко не прийшов на допит до Генпрокуратури
  Наступний матеріал
  На Київщині п'яний депутат спричинив смертельну ДТП: подробиці
  Loading...

  "Пока вся Украина плакала – ты ржал": Бабченко стверджує, що його пости про Зеленського та Тимошенко видаляють з Facebook

  Охопило "півсвіту": у роботі Facebook та Instagram стався масштабний збій

  Супрун дала поради, як знизити рівень холестерину в організмі

  У ПЦУ застерегли від фейкових сторінок предстоятеля Епіфанія у Facebook

  У Європарламенті розповіли, навіщо відкривати офіс Facebook у Києві

  МІП направило запит до Facebook через витік даних 257 тисяч користувачів, серед яких і українці