Facebook
Facebook facebook.com

Масова кібератака: жертвами хакерів стали 50 мільйонів користувачів Facebook

  Хакери використали вразливість у коді Facebook, що вплинуло на "Переглянути як" – функцію, яка дозволяє людям бачити, як виглядає їхній профіль

  Компанію Facebook вразила масштабна кібератака, яка зачепила майже 50 мільйонів облікових записів. Наразі фахівці намагаються проаналізували те, що сталося, передає видання "УП".

  "Відомо, що зловмисники експлуатували вразливість у коді Facebook, що вплинуло на "Переглянути як" – функцію, яка дозволяє людям бачити, як виглядає їх власний профіль для когось іншого. Це дозволило їм викрасти маркери доступу до Facebook, які вони могли використати для того, щоб забирати облікові записи людей", – повідомили у компанії.

  Там додали: викрадені маркери є еквівалентом цифрових ключів, які дозволяють людям бути авторизованими у Facebook. Тож шахраям не потрібно повторно вводити пароль щоразу, коли вони використовують додаток.

  У Facebook запевняють, що вже виправили вразливість та проінформували про інцидент правоохоронців. Маркери доступу до майже 50 мільйонів постраждалих акаунтів відновили.

  "Ми також робимо застережний крок для оновлення маркерів доступу ще для 40 мільйонів облікових записів, які переглядали через функцію "Перегляд як" за останній рік. Як результат, близько 90 мільйонів людей тепер повинні знову увійти до Facebook або будь-якого офіційного додатку компанії. Після того, як вони увійдуть в систему, користувачі отримають сповіщення у верхній частині свого каналу новин з поясненнями, що сталося", – прокоментували у соцмережі.

  При цьому, у Facebook вирішили тимчасово вимкнути функцію "Переглянути як" на час проведення огляду безпеки. У компанії кажуть, що зловмисники могли використати облікові записи у власних цілях чи отримати доступ до інформації з акаунтів. Хто стоїть за кібератакою – наразі невідомо.

  Попередній матеріал
  Кучма йде з посади представника України на перемовинах у Мінську
  Наступний матеріал
  Худорлявий, з втомленим поглядом: з'явилося нове фото Олега Сенцова