Акція проти блокування Telegram

"Всіх не заблокуєш": у Росії провели акцію проти блокування Telegram

У небо запустили десятки паперових літачків

Надвечір неділі, 22 квітня, у Росії провели акцію проти блокування месенджера Telegram та дій "Роскомнагляду". Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Як зазначається, близько 19:00 користувачі месенджера почали запускати із вікон паперові літачки з написами "Роскомнадзор" уйди – телеграмм живи", "Телеграмм живи" та "Всіх не заблокуєте".

Акцію влаштували на сьомий день блокування Telegram у Росії. Зауважимо, що раніше учасниця арт-гурту Pussy Riot Марія Альохіна та активіст Дмитро Ентео запустили паперові літачки під будівлею ФСБ РФ. За це суд Москви призначив їм по 100 годин громадських робіт.

Нагадаємо, 13 квітня 2018 року Московський суд постановив негайно заблокувати Telegram у Росії. 

Блокування Telegram пов'язане із відмовою керівництва месенджера передати ФСБ РФ ключі шифрування від листування своїх користувачів. У Telegram наполягають, що крім порушення конституції РФ, це ще й технічно неможливо зробити. За порушення таким чином "пакету Ярової" месенджер раніше вже штрафували на 800 тис. рублів. А 6 квітня Роскомнадзор подав позов про обмеження доступу до інформаційних ресурсів Telegram Messenger Limited Liability Partnership.

Попередній матеріал
120-мм міномети, АГС та снайпери: як бойовики "тиші" в АТО дотримуються
Наступний матеріал
"Трофеї війни": до музею передали БМП, знищену в бою під Новозванівкою