"Воскреслий" Бабченко оживив і свій профіль у Facebook: що написав

Журналіст пообіцяв померти у 96 років, станцювавши на могилі Путіна

Російський журналіст Аркадій Бабченко, чию смерть інсценували співробітники СБУ в рамках спецоперації, близько 9-ї вечора 30 травня написав перший пост у соцмережах після свого "воскресіння". Своїми думками журналіст поділився з друзями і підписниками у Facebook.

"Не дочекаються. Я обіцяв померти в 96 років, станцювавши на могилі Путіна і зробивши селфі на Абрамсі на Тверській? Я постараюся це зробити. Мабуть планида така, воскресати кожні чотири роки. Господи, як же набридло вмирати", – написав Бабченко.

Крім того, станом на тепер Бабченко встиг написати ще три пости. Зокрема про сприйняття спецоперації в українському суспільстві.

 

Нагадаємо, журналіст Аркадій Бабченко, про вбивство якого повідомили напередодні, в середу, 30 травня, вийшов на брифінг СБУ. Голова Служби безпеки Василь Грицак повідомив, що загибель росіянина було інсценовано. Працівники Служби безпеки України затримали організатора замаху на вбивство журналіста. Грицак під час брифінгу розповів, як російські спецслужби спланували злочин.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Ісусу знадобилося три дні – Бабченку вистачило одного": соцмережі продовжують активно реагувати на "воскресіння" журналіста

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Листи щастя": фотофіксація порушень ПДР запрацює до кінця 2018 року
Наступний матеріал
"Справа Бабченка": як вечір пам'яті перетворився на вечір радості