ДБР
ДБР znaj.ua

Активіст озвучила, хто може очолити Держбюро розслідувань

Зі слів Ольги Решетилової, як виглядає з інформаційної кампанії, Анатолій Матіос – основний претендент на посаду керівника ДБР

В ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" журналіст та координатор ГО "Медійна ініціатива за права людини" Ольга Решетилова розповіла, хто може очолити Державне бюро розслідувань.

"Оскільки Анатолій Васильович (Матіос - 5.UA) майстер інформаційних кампаній, як виглядає з цієї інформаційної кампанії, що він основний претендент, тому ми говоримо про нього найбільше, і власне знаємо про нього найбільше", – сказала вона.

"З решти 19 кандидатів громадянському суспільству і людям, які працюють, власне, з розслідуваннями, питанням прав людини, фактично немає кого підтримати. І квотний принцип, і залежність кандидатів від тих чи інших політичних сил від самого початку нівелює цінність ДБР", – зауважила Решетилова.

"Ми в цьому замкненому колі, яке, на жаль, навіть при реформуванні конкурсної комісії, і зараз під час виборів, нам не вдалося розірвати. Тому я не знаю, чим це закінчиться... на сьогоднішній день ми мусимо констатувати, що цю боротьбу за вибори ДБР ми програли", – резюмувала активістка.

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, сьогодні після 16:00 буде обрано керівника Державного бюро розслідувань.

Як повідомляв 5.UA, зі слів головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, із 20 листопада військова прокуратура частково втратить дієздатність.

Попередній матеріал
У Києві аташе російського посольства збив жінку на пішохідному переході – ЗМІ
Наступний матеріал
Пам'ять житиме вічно: у Києві встановили меморіальну дошку загиблому в АТО морпіху
Loading...

Матіос: Керівника ДБР буде обрано 16 листопада

Для створення ДБР необхідно щонайменше два роки – Гримчак

Безстрашні "морські котики": Україна відзначає День морської піхоти

Дивіться наживо на 5.UA засідання ВР і обрання директора ДБР

У Сенцова в російській колонії почались проблеми із серцем

Інфографіка: НАБУ оприлюднило "паливну схему" на 150 млн в Міноборони