Анатолій Матіос
Анатолій Матіос 5 канал

Матіос розповів, коли має запрацювати українське Держбюро розслідувань

Матіос також допускає, що за три місяці можливо набрати хоча б 50% штату ДБР

Кандидат в директори Державного бюро розслідувань, а нині – головний військовий прокурор Анатолій Матіос обіцяє, що ДБР повноцінно запрацює влітку 2017-го. Про це він повідомив під час повторної співбесіди на посаду в ДБР.

На думку Матіоса, в разі обрання завтра керівника ДБР, воно зможе розпочати свою діяльність вже влітку.

"Я вчора, згідно з графіком, проходив співбесіду з комісією, останньою, після якої вона має визначатися у виборі між 19 кандидатами. І сказав: "Маючи досвід створення структури, яка повинна забезпечити, особливо в той період війни, реальне розслідування і реальний контроль за дотриманням законів у військовій сфері та створення колективу, який наполовину менший навіть, як майбутнє ДБР, почати свою діяльність Державне бюро розслідувань, фактично, у випадку обрання завтра його голови і заступників, зможе з першого червня".

На думку Матіоса, цього має вистачити, аби в найближчі два – щонайменше три місяці уряд ухвалив 30-35 документів, що унормують і регламентують матеріально-технічне і об’єктове розміщення співробітників ДБР.

Він зазначив: "Кадрове забезпечення законом передбачено: 31% за рахунок слідчих органів прокуратури, які пройдуть конкурсний відбір і поліграф. 19% - це слідчі інших правоохоронних органів, і 51% - осіб, які мають юридичну освіту і досвід роботи в галузі права чи юристами в цивільному житті". Прокурор допускає, що за три місяці можливо набрати хоча б 50% штату ДБР.

Матіос також виступив проти надання Генпрокуратурі права розслідувати підслідні ДБР кримінальні виробництва до 2019 року. На його думку, відстрочка можлива до 2018 року.

Як відомо, 13 листопада Конкурсна комісія почала проводити повторні співбесідиз кандидатами на зайняття посад директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника директора ДБР.

Як повідомлялося, під час засідання комітету законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради 8 листопада генеральний прокурор Юрій Луценко поскаржився на колапс у правоохоронній системі.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Заява для ЗМІ заступника держсека США у справах Європи і Євразії після зустрічі з Президентом України – трансляцію завершено
Наступний матеріал
Матіос пропонує створити Державне бюро військової юстиції: які мають бути повноваження
Loading...

Матіос пропонує створити Державне бюро військової юстиції: які мають бути повноваження

Прес-конференція головного військового прокурора Анатолія Матіоса – трансляцію завершено

Матіос про інцидент на території частини в Одесі: "Військові мали стріляти на ураження"

Матіос розповів про підготовку замаху на Аброськіна

Спецслужби РФ разом із терористами "ДНР" і "ЛНР" готували замахи на 1600 правоохоронців – Матіос

Брифінг головного військового прокурора Анатолія Матіоса – трансляція завершена