112.ua

Кожен слідчий військової прокуратури повернув державі 12 млн грн – Матіос

було повернуто 326 мільйонів гривень на державний казначейський рахунок

За 774 робочих дня, за майже три роки, кожен слідчий Військової прокуратури України повернув до державного бюджету 12 млн гривень. Загалом військовою прокуратурою за три роки було повернуто в державний бюджет 326 млн грн. Про це під час брифінгу повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Кожен працівник військової прокуратури повернув грошей – 12 млн грн. Це якщо перерахувати результати їхньої діяльності. Кожен працівник Військової прокуратури повернув державі 350 га землі внаслідок застосування повноважень і положень представницької діяльності та звернень до суду. Також кожен з них повернув нерухомого майна — квартири, приміщення, будівлі - на 4,2 млн грн", – наголосив він.

Матіос також додав: "За три роки військові прокурори і слідчі затримали 1968 осіб. Це люди, які були піддані арешту. Проведено більше 6600 обшуків. Майже 10 тисяч таких слідчих дій, як виїмка документів, тимчасовий доступ. За весь період існування військової прокуратури було допитано 115 тисяч осіб... Реальними грошима було повернуто 326 мільйонів гривень на державний казначейський рахунок. До суду було направлено 10 700 обвинувальних актів стосовно тих людей, які вчинили військові та інші злочини".
Матіос також наголосив, що за цей же період військова прокуратура спрямувала до суду понад 700 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях за фактами корупції, за якими є винесено 400 судових вироків.

Також головний військовий прокурор України наголосив, що щодня працівники прокуратури затримував по 3 особи, проводив 8 обшуків, допитував 142 особи, кожен слідчий щодня арештовував майна на 710 тисяч гривень. Головний військовий прокурор заявив, що з 20 листопада Військова прокуратура, імовірно вже не зможе фіксувати військові злочини. 

Що ще сказав Матіос, дивіться у повному відео:

Як повідомляв 5.UA, раніше Матіос заявляв, що із 20 листопада 2017 року військова прокуратура частково втратить дієздатність

Попередній матеріал
Матіос: Керівника ДБР буде обрано 16 листопада
Наступний матеріал
Стратегія розвитку МВС до 2020 року: детально про відхід від "міліції"
Loading...