Анатолій Матіос
Анатолій Матіос 5.ua

Із 20 листопада військова прокуратура частково втратить дієздатність – Матіос

Із 20 листопада військова прокуратура не працюватиме над злочинами, віднесеними до компетенції ДБР

Вже з 20 листопада 2017 року наявні правоохоронні органи не матимуть права працювати над злочинами, віднесеними до компетенції ДБР. Про це на брифінгу повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

"Із 20 числа слідчі органів прокуратури Нацполіції, Служби безпеки і військової прокуратури, не будуть мати права, за законом, проводити ту роботу, яка покладена на них як українським суспільством, так і законодавством... Дуже з великим жалем мушу констатувати, що цю роботу з 20 числа, якщо законодавець до цього числа не прийме будь-які зміни про продовження наших повноважень, то з 20 числа їх робити не буде ніхто", – наголосив Матіос.  

Матіос додав: "Щодня ми реєструємо провадження про військові злочини. Крім того, військова прокуратура на даний момент і до 20 числа (листопад – 5.UA) є єдиним органом у державі, який має у своїй структурі управління, що може коментувати злочини проти людства і розслідує злочини, які вчиняють на сході України та анексії Криму".

При цьому військовий прокурор відзвітував про результати діяльності військових прокурорів: "Кожен працівник військової прокуратури повернув грошей – 12 млн грн. Це якщо перерахувати результати їхньої діяльності. Повернув 250 га землі внаслідок застосування положень представницької діяльності, звернення до суду і судових позовів по поверненню земель Міноборони. Повернув кожен нерухомого майна, квартир і приміщення, в тому числі будинок Сікорського в Києві загальною вартістю на одного працівника військової прокуратури 4,2 мільйона гривень". Матіос також зауважив, що оскільки військові прокурори – вони в першу чергу – військові, то можуть поїхати в зону АТО.

Що ще казав Матіос, дивіться у повному відео:

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Жіноча збірна України з баскетболу в Києві зіграє з Болгарією
Наступний матеріал
Матіос: Керівника ДБР буде обрано 16 листопада
Loading...

Матіос пропонує створити Державне бюро військової юстиції: які мають бути повноваження

Кожен слідчий військової прокуратури повернув державі 12 млн грн – Матіос

Прес-конференція головного військового прокурора Анатолія Матіоса – трансляцію завершено

Матіос про інцидент на території частини в Одесі: "Військові мали стріляти на ураження"

Матіос розповів про підготовку замаху на Аброськіна

Спецслужби РФ разом із терористами "ДНР" і "ЛНР" готували замахи на 1600 правоохоронців – Матіос