Катери ВМС ЗСУ
Катери ВМС ЗСУ 5 канал

Катерам ВМС присвоїли імена-позивні загиблих морпіхів

Читайте по-русски
А Одеському військово-морському ліцею - ім'я адмірала Володимира Бескоровайного

У День Військово-Морських сил України двом десантно-штурмовим катерам присвоїли імена. Військові кораблі типу Кентавр називатимуться "Малин" і "Станіслав".

Це позивні загиблих морпіхів - старшого прапорщика Олександра Яхновського та молодшого сержанта Сергія Сонька. Відповідний указ підписав Президент і оголосив про це під час робочої поїздки до Одеси.

Крім того, віднині 36-а бригада морської піхоти матиме ім'я контрадмірала Української народної армії Михайла Білінського. А одеський військово-морський ліцей - ім'я адмірала Володимира Бескоровайного.

Професійне свято моряків в Одесі розпочали з церемонії підняття державного прапора, стяга ВМС та прапорців розцвічування на флагманському кораблі флоту України Гетьман Сагайдачний. Потому авіація, яка бере участь в українсько-американських навчаннях СІ-БРИЗ 2019 піднялась у небо. Свої бойові навички продемонстрували і морські піхотинці - спустились з облавку літака на воду.

"Для наших громадян продемонстровано можливості авіації, яка приймає участь у Сі-Бриз цього року і морській авіації. В тому числі ви мали побачити авіацію Су-25 нашої миколаївської бригади, який бере участь в навчаннях Сі-бриз, вертоліт морської авіації, який забезпечує навчання берегового компоненту і вертольоти морської авіації. Тут було продемонстровано десантування аварійно-рятувальної групи на воду і її підбір з акваторії рятувальних човнів нашого вертольота К-26, який недавно увійшов до складу ВМС", - розповів перший заступник командувача ВМС ЗСУ Олексій Неїжпапа.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День Військово-Морських Сил Збройних Сил та День працівників морського та річкового флоту.

Попередній матеріал
Увага до демонстрації неабияка: у Міноборони показали, як випробовують бронежилети
Наступний матеріал
Український Афон: тисячі вірян зібралися, щоб відзначити Різдво святого Іоанна Предтечі
Loading...

Почесне звання: 36-ій окремій бригаді морської піхоти присвоєно ім'я контр-адмірала Білинського

Хомчак заявив, що перетинати Керченську протоку кораблями ВМСУ не будуть

Підрозділи охорони зреагували миттєво: на Миколаївщині біля арсеналу вчинили провокацію

У Чорному морі пройшли спільні навчання ВМС і Королівського флоту Великої Британії

Кораблі Великої Британії та України провели спільні навчання в Чорному морі

З дотриманням традиції: новий розвідувальний корабель для ВМС спустили на воду – ФОТО