Іван Юрик
Іван Юрик epravda.com.ua

Кабмін призначив нового тимчасового керівника "Укрзалізниці" – що про нього відомо

  Читайте по-русски
  Івана Юрика призначили замість Желька Марчека, звільнення якого ініціювала наглядова рада "Укрзалізниці"

  Кабмін на засіданні 15 квітня звільнив Желька Марчека з посади в.о. голови правління "Укрзалізниці" та вивів його зі складу членів правління. Новим тимчасовим керівником компанії буде Іван Юрик. Про це повідомив у Telegram міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомляє "Економічна правда".

  За його словами, конкурс на посаду голови правління, який наразі призупинено за рішенням Наглядової ради УЗ, буде відновлений та продовжений після завершення карантину.

  Довідка. У червні 2019 року "Укрзалізниця" оновила склад правління, і Юрик очолив стратегічний напрям із залучення інвестицій і роботи з потенційними інвесторами. До цього з червня 2018 року він був членом наглядової ради УЗ. Як член наглядової ради компанії брав участь у роботі комітетів з питань стратегії, фінансів та аудиту. У нього також багатий досвід залучення прямих іноземних інвестицій в Україну.

  У 2017-2018 роках Юрик працював на керівних посадах агентства сприяння інвестиціям Ukraineinvest. У 2014-2016 роках – керував службою міністра Міністерства фінансів України. У 2010-2014 роках – очолював представництво інвестиційної компанії Blackstone в Україні.

  Як повідомляв 5.UA, наглядова рада "Укрзалізниці" прийняла рішення про негайне відсторонення Желька Марчека від здійснення повноважень члена правління, відповідального за людські ресурси, і 14 квітня 2020 року рекомендувала Кабінету Міністрів звільнити Желька Марчека з посади виконуючого обов'язки голови правління.

  Попередній матеріал
  NASA опублікувало фото з супутників пожежі в Чорнобильській зоні
  Наступний матеріал
  ЄС готується поступово відкривати кордони всередині Шенгенської зони
  Loading...