Громадський транспорт
Громадський транспорт Depositphotos

Уряд пом'якшив умови перевезення для деяких категорій громадян

  Читайте по-русски
  "Укрзалізниці" дозволили здійснювати окремі пасажирські рейси у внутрішньому сполученні

  Кабінет Міністрів України переглянув умови перевезення громадян транспортом на час карантину. Тепер ліміт кількості пасажирів дорівнює кількості сидячих місць. Про це йдеться в постанові уряду, передає "НВ".

  Уточнено перелік підприємств, співробітники яких можуть користуватися послугами громадського (службового та орендованого автотранспорту, а також міським електротранспортом та транспортом, який обслуговує регулярні міські маршрути).

  До цього переліку увійшли підприємства та установи незалежно від форми власності, що забезпечують охорону здоров'я, продовольче забезпечення, управління та надання найважливіших державних послуг, послуг енергозабезпечення, водопостачання, зв'язку та комунікації, фінансових і банківських послуг.

  Крім того, в список внесені підприємства і установи, що забезпечують функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку і захисту, що забезпечують діяльність об'єктів критичної інфраструктури, мають безперервний промисловий цикл.

  При цьому зберігається обов'язковість забезпечення водіїв і пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту (на міських маршрутах допускається використання самостійно виготовлених респіраторів і захисних масок), дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

  Всі перевезення службовим і орендованим транспортом повинні здійснюватися винятково за маршрутами руху, погодженими з Національною поліцією.

  "Укрзалізниці" дозволили здійснювати окремі пасажирські рейси у внутрішньому сполученні за погодженням з Міністерством інфраструктури та Міністерством охорони здоров'я (зокрема, рейси для перевезення медиків, працівників правоохоронних органів та залізничників).

  Залізничникам також дозволили здійснювати окремі пасажирські рейси в міжнародному сполученні, рішення за якими буде прийматися в кожному окремому випадку за погодженням з Мінінфраструктури, МЗС та Адміністрацією Державної прикордонної служби.

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів затвердив додаткові обмежувальні заходи в умовах карантину.

  Попередній матеріал
  Іспанія наздогнала Італію за кількістю заражень COVID-19
  Наступний матеріал
  В Україні почали ліцензувати виробників препаратів для боротьби з COVID-19
  Loading...

  Що правда, а що вигадка про COVID-19: "Час. Підсумки тижня" з Анною Мірошниченко

  Прем'єр розповів про нові обмеження: масковий режим і ніяких шашликів

  Карантин в Україні планують послабити: Шмигаль назвав умову

  У Києві поліція та ЖЕКи перевірятимуть людей на самоізоляції – КМДА

  Заходи з протидії поширенню інфекції COVID-19 – брифінг МОЗ

  Обмежать час перебування на вулиці, не можна буде ходити навіть по двох – Степанов про нові умови карантину