Відправна точка – місто Буча на Київщині. Від столиці 30 кілометрів. Автівкою, якщо без заторів, менш як пів години їзди від центру Бучі до Києва. Їдемо до Дмитра Левінського. Він медик за фахом. Дістатися до роботи для нього нині – завдання не з простих.
"О 6:20 десь я виходжу і починаю махати рукою в надії, що хтось підбере. Доїжджаєш до "Лавини", там 56 автобус, який десь годину 10 – 15 йде до Либідської. Ну і звідси ще хвилин 15-20 пішки", – розповідає лікар лабораторії радіоізотопної діагностики лікарні №12 Дмитро Левінський.
Зазвичай, каже Дмитро, попутку ловить не більш як 20 хвилин. Цього разу не склалося. За пів години жодна автівка не зупинялася.
Зупиняємося біля кінцевої 56-го автобуса. Ним від початку карантину Дмитро щодня дістається роботи.
"На жаль, ми не встигли, там тільки 2 хвилини, як пішов автобус. Скільки чекати будемо на цей – не знаю", – каже Дмитро Левінський.
Медик розповідає: раніше користувався підземкою. Менш як 20 хвилин у метро – і він майже на місті. Зараз мусить більш як годину їхати автобусом, щоб з околиці міста дістатися центру.
Ані Дмитро, ані його колеги послугами таксі не користуються. Каже, надто дорого, як на зарплатню лікаря. А безкоштовні маршрути оминають клінічну лікарню 12, де і працює медик.
А якщо рахувати шлях туди й назад – Дмитро витрачає чотири з половиною години за день лишень на дорогу. А попереду ще 8 годин робочого дня, купа аналізів та черга з пацієнтів, які чекають на Дмитра з 8-ї години ранку.
Валерія Павленко, Олексій Тищенко, "5 канал"
Дивіться фотогалерею за темою:
Черги на зупинках і "забиті" маршрутки: як у столиці метро "пішло" на карантин, а кияни ні – ФОТО








