Коронавірусна інфекція під мікроскопом
Коронавірусна інфекція під мікроскопом Flickr/NIAID

В Україні серед усіх інфікованих COVID-19 майже 50% було госпіталізовано – МОЗ

  Читайте по-русски
  Один пацієнт підключений до апарату ШВЛ

  На ступінь летальності коронавірусної інфекції найбільше впливають супутні захворювання та вік. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу.

  "Наразі ми маємо 20 випадків хвороби із летальними наслідками. Серед померлих – 15 жінок і п'ять чоловіків. Усі вони – особи старші за 50 років. Майже всі померлі, 88%, мали важкі серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок та легень. Тому вік і наявність супутніх захворювань виявилися основними предикторами смертності серед пацієнтів із COVID-19", – пояснив представник МОЗ.

  Тож Ляшко вкотре закликав усіх людей старших за 60 років, а також із хронічними захворюваннями, залишатися вдома.

  За його словами, загальносвітова летальність коронавірусу становить приблизно 5%. Для України цей показник наразі – 2,5%. Найгірша ситуація в Італії та Іспанії – там відповідно 11 і 9%.

  Також у МОЗ відзвітували, що з 804 випадків COVID-19 в Україні було госпіталізовано майже 50% хворих. А один пацієнт підключений до апарату ШВЛ.

  "Сьогодні ми маємо 804 випадки коронавірусної хвороби, 398 осіб госпіталізовано в заклади охорони здоров'я. Решта перебуває на амбулаторному (домашньому) лікуванні. Серед госпіталізованих – 20 дітей і 26 медпрацівників. На апараті штучної вентиляції легень перебуває одна особа", – зазначив головний санлікар.

  Нагадаємо, Кабмін вирішив запровадити в Україні ще жорсткіший карантин – що заборонено тепер.

  Попередній матеріал
  Коронавірус найдовше існує при 4°C – дослідження
  Наступний матеріал
  У Нідерландах із закритого на карантин музею викрали картину Ван Гога
  Loading...