Желько Марчек
Желько Марчек Факти

Наглядова рада "Укрзалізниці" звільняє голову компанії Желько Марчека – офіційно

  Читайте по-русски
  Раніше міністр інфраструктури Криклій заявив, що той "не виправдав надій". "Укрзалізниця" отримає третього керівника з початку року

  Наглядова рада "Укрзалізниці" рекомендує Кабінету міністрів звільнити Желько Марчека з посади виконуючого обов'язки голови правління. Очікується що це питання розглянуть на найближчому засіданні уряду. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

  Крім того, наглядова рада прийняла рішення про негайне відсторонення Желька Марчека від здійснення повноважень члена правління, відповідального за людські ресурси.

  У повідомленні прес-служби також йдеться про те, що наглядова рада та правління продовжуватимуть приймати всі необхідні рішення для забезпечення операційної та фінансової стабільності та спроможності компанії.

  Сам тимчасово виконуючий обов'язки голови правління "Укрзалізниці" Желько Марчек вважає, що міністра інфраструктури Владислава Криклія дезінформували щодо реального стану справ в компанії. Про це пише "Економічна правда".

  Як повідомлялось раніше, в інтерв'ю "Радіо Свобода" міністр інфраструктури Криклій заявив, що той "не виправдав надій". Так, у Криклія викликала питання робота Марчека, а саме відсутність реалізації непрофільних активів "Укрзалізниці", затягування з термінами реструктуризації "певних кредитів" і відсутність проактивного позиції щодо оптимізації діяльності компанії.

  2 квітня джерела "Економічної правди" повідомляли, що наглядова рада "Укрзалізниці" відсторонила Желько Марчека від керівництва компанією. Після цього стало відомо, що наглядова рада "Укрзалізниці" підтримала призначення Івана Юрика в. о. голови компанії.

  Нагадаємо, 5 лютого Кабінет міністрів призначив в.о. голови правління "Укрзалізниці" члена правління компанії Желько Марчека. Желько Марчек виконував обов'язки глави УЗ протягом двох місяців після дострокового звільнення Євгена Кравцова в січні. Кабінет міністрів погодив звільнення голови "Укрзалізниці" Євгена Кравцова без переведення на іншу посаду. Глава "Укрзалізниці" Євген Кравцов, якого 29 січня звільнив уряд, повідомив, що після розірвання з ним достроково контракту він отримає чималу компенсацію. Водночас він не повідомив, про яку саме суму йдеться.

  Попередній матеріал
  Рейтинг "Слуги народу" по Україні впав на 10% – натомість "ЄС" покращує позиції
  Наступний матеріал
  Медики Одещини скаржаться на священників УПЦ МП, які заважають боротися з коронавірусом
  Loading...