5 канал

Історії нескорених: "Після війни життя не зупиняється"

Ми продовжуємо розповідати історії незламних героїв - бійців АТО, які, зазнавши тяжких поранень, не лише повернулися до звичного життя, але й досягли успіхів у спорті. Вже менш як за тиждень вони представлятимуть Україну у Канаді на Міжнародних змаганнях

Сьогоднішня розповідь про нескореного львів'янина, Дмитра Сидорука, бійця 24-ї механізованої бригади, який три тому, боронячи Луганщину, зазнав кількох наскрізних поранень. 

34-річний Дмитро Сидорук як і під час служби на сході - стрілець. Щоправда, за три роки після поранення замість автомата узяв до рук лук зі стрілами. Переконує, ними володіти насправді складніше.

"Якщо з автомату можна залягти, присісти, ще щось придумати, щоб себе твердо тримати і просто натискати на курок плавно. То в луці є дуже багато нюансів", - розповідає Дмитро Сидорук.

У вересні 2014 року, обороняючи Луганський аеропорт, військовослужбовець 24-ї механізованої бригади разом із товаришами потрапив під ворожий мінометний обстріл.

"Відбувся вибух, два побратими моїх загинули на місці одразу. Я ще поранений десь метрів 400-500 з посадки виходив. Легеня була пробита, дві ноги наскрізь, і права рука наскрізь", - розповів Дмитро.

Пережив кілька операцій та тривалі місяці реабілітації. Коли вдалося стати на ноги, намагався не закриватися у собі. Пізніше товариші запропонували взяти участь в "Іграх Нескорених". Погодився, бо ж займався спортом з дитинства.

"І так як колись я в дитинстві займався стрільбою з лука і і зараз випала нагода нагадати, відновити як воно було і і просто цікавий вид спорту", - говорить Дмитро.  

Наразі Дмитро Сидорук - один із кращих лучників серед ветеранів АТО. На відбірковому етапі показав одні з найвищих результатів. Перше місце зі стрільби з лука, та третє - з бігу на 100 метрів. Рецепт перемоги каже, простий - усвідомити, після війни повноцінне життя існує.

"Треба себе пробувати в різних напрямках. Лежачи на дивані, нічого доброго не получиться. Після війни життя не зупиняється", - підсумував він.

Наталка Коцкович, Антон Андрющенко, "5 канал". 

Попередній матеріал
"Мега Юрти": На Донеччині відбувся фестиваль грецької культури
Наступний матеріал
Уперше з часів перемир'я терористи вдарили зі 122-мм артилерії

"ЗА ЧАЙ.COM": відкривач "Ігор нескорених" для українських ветеранів Річард Гарейчук в ефірі "5 каналу" о 23:10

"Ігри нескорених": дивовижна історія бійця, що змушував організм вірити, що виживе

"Неодмінно стану першим": історія бійця АТО, життя якого поділилося на "до" і "після"

Порошенко та "найкраща гвардія України": відкрите тренування збірної "Invictus Games" – фото

Президент відвідав відкрите тренування "нескорених": що відмітив Порошенко та учасники "Invictus Games"

Президент відвідує тренування учасників "Ігор нескорених" - відео