Вища освіта
Вища освіта 24tv.ua

Іноземці, які постійно живуть в Україні, зможуть навчатися у ВНЗ за кошти бюджету – роз'яснення МОН

  Читайте по-русски
  Це, зокрема, стосується і осіб, яких визнали біженцями в Україні

  Кабінет Міністрів скасував обмеження на здобуття вищої освіти іноземцями та особами без громадянства, які постійно проживають в Україні. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

  "З метою приведення підзаконного акта у відповідність до частини другої статті 4 Закону України "Про вищу освіту" сьогодні, 28 жовтня 2020 року, на засіданні уряду був схвалений проєкт постанови КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2018 р. № 729", – ідеться в повідомленні.

  У Міносвіти зауважують, що ухвалений документ скасовує обмеження на здобуття вищої освіти, зокрема за кошти державного та місцевих бюджетів, іноземцями та особами без громадянства, у тому числі закордонними українцями, які постійно проживають в Україні. Це також стосується осіб, яких визнали біженцями в Україні, та людей, які потребують додаткового захисту.

  Вступ зазначених осіб до закладів вищої освіти здійснюватиметься нарівні з громадянами України. У Міносвіти уточнюють, що реалізація документа не потребує додаткових витрат з державного чи місцевих бюджетів.

  Нагадаємо, у МОН повідомили, скільки в Україні навчається іноземних студентів.

  Попередній матеріал
  ДБР відкрило кримінальну справу щодо голови КСУ за можливу державну зраду
  Наступний матеріал
  "Нам відступати нікуди": Лукашенко пригрозив протестувальникам
  Loading...