Вибори в Україні
Вибори в Україні Depositphotos

Громадяни України сьогодні обирають президента

  Читайте по-русски
  Перша виборча дільниця для голосування відкрилися ще о 23-й годині напередодні – в Австралії

  Громадяни України обирають президента на всенародному волевиявленні. О 8-й годині по країні відкриваються виборчі дільниці.

  Перед безпосередньо голосуванням члени виборчих дільниць провели ранкове засідання, відповідальним особам роздали бюлетені. Також опломбували скриньки для голосування. І лише після цього можна розпочинати процес волевиявлення.

  Дільниці по всій країні працюватимуть до 20-ї години. Одна навіть якщо виборець прийшов до приміщення дільниці за кілька хвилин до завершення її роботи, то матиме змогу проголосувати – комісія працюватиме аж поки всі виборці в приміщені не проголосують.

  Цьогоріч у бюлетенях рекордна кількість кандидатів у президенти – 39 прізвищ. В бюлетені не повинно бути жодних штампів на зразок "вибув". Інакше документ буде вважатися зіпсованим.

  Перша виборча дільниця для голосування на виборах президента України відкрилися в Австралії. Вона діє у Канберрі при посольстві України. Голосування на ній розпочалося ще напередодні об 11-й вечора за київській часом. У Канберрі також зможуть проголосувати українці Нової Зеландії.

  Загалом Центрвиборчком у закордонному окрузі сформував 101 дільничну комісію у 72 країнах світу. Найбільша закордонна дільниця при посольстві України діє у Молдові. Там зареєстровано понад 52 тис. виборців. Найменша – при військовій частині у Косові, де проголосують менше півсотні українців. Останньою свої двері закриє дільниця у Сан-Франциско. Голосування там триватиме до 6-ї ранку 1 квітня за київським часом. Водночас, українці не зможуть проголосувати на території Російської Федерації, де виборчих дільниць немає. Загалом ЦВК передала за кордон понад 420 тис.  бюлетенів.

  Попередній матеріал
  В Одесі некероване авто влетіло в зупинку, загинув 23-річний військовий
  Наступний матеріал
  Цієї ночі Україна перейшла на літній час
  Loading...

  Напередодні "дня тиші": говоримо про битву соціологій та останні потуги кандидатів – "БлогПост"

  Забужко пояснила, чому Зеленський – абсолютно віртуальна постать

  "На старт, увага...": підготовка до виборів Президента – на фінішній прямій

  Зеленський "позбувся" російського кінобізнесу: його часткою тепер володіє колега з "Кварталу-95" – ЗМІ

  "Інформаційний вечір" з Євстратієм Зорею на "5 каналі" – завершено

  Джапарова: "Курс Бойка на зближення з Росією – це фізична смерть для України"