Вибори в Україні
Вибори в Україні Depositphotos

Громадяни України сьогодні обирають президента

  Читайте російською
  Перша виборча дільниця для голосування відкрилися ще о 23-й годині напередодні – в Австралії

  Громадяни України обирають президента на всенародному волевиявленні. О 8-й годині по країні відкриваються виборчі дільниці.

  Перед безпосередньо голосуванням члени виборчих дільниць провели ранкове засідання, відповідальним особам роздали бюлетені. Також опломбували скриньки для голосування. І лише після цього можна розпочинати процес волевиявлення.

  Дільниці по всій країні працюватимуть до 20-ї години. Одна навіть якщо виборець прийшов до приміщення дільниці за кілька хвилин до завершення її роботи, то матиме змогу проголосувати – комісія працюватиме аж поки всі виборці в приміщені не проголосують.

  Цьогоріч у бюлетенях рекордна кількість кандидатів у президенти – 39 прізвищ. В бюлетені не повинно бути жодних штампів на зразок "вибув". Інакше документ буде вважатися зіпсованим.

  Перша виборча дільниця для голосування на виборах президента України відкрилися в Австралії. Вона діє у Канберрі при посольстві України. Голосування на ній розпочалося ще напередодні об 11-й вечора за київській часом. У Канберрі також зможуть проголосувати українці Нової Зеландії.

  Загалом Центрвиборчком у закордонному окрузі сформував 101 дільничну комісію у 72 країнах світу. Найбільша закордонна дільниця при посольстві України діє у Молдові. Там зареєстровано понад 52 тис. виборців. Найменша – при військовій частині у Косові, де проголосують менше півсотні українців. Останньою свої двері закриє дільниця у Сан-Франциско. Голосування там триватиме до 6-ї ранку 1 квітня за київським часом. Водночас, українці не зможуть проголосувати на території Російської Федерації, де виборчих дільниць немає. Загалом ЦВК передала за кордон понад 420 тис.  бюлетенів.

  Попередній матеріал
  Спецслужби РФ завербували мешканця Луганщини – той збирав відомості про ЗСУ
  Наступний матеріал
  Цієї ночі Україна перейшла на літній час

  Напередодні "дня тиші": говоримо про битву соціологій та останні потуги кандидатів – "БлогПост"

  Забужко пояснила, чому Зеленський – абсолютно віртуальна постать

  "На старт, увага...": підготовка до виборів Президента – на фінішній прямій

  Зеленський "позбувся" російського кінобізнесу: його часткою тепер володіє колега з "Кварталу-95" – ЗМІ

  "Інформаційний вечір" з Євстратієм Зорею на "5 каналі" – завершено

  Джапарова: "Курс Бойка на зближення з Росією – це фізична смерть для України"