днр ukr.segodnya.ua

Глави "ДНР" і "ЛНР" заявили, що Зеленський не отримає контроль над кордоном

  Читайте по-русски
  Зеленський вчора заявив, що у майбутньому буде підготовлено новий закон про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей, до якого буде імплементована так звана "формула Штайнмаєра"

  Глави так званих угруповань "ДНР" і "ЛНР" Денис Пушилін і Леонід Пасічник заявили, що узгодження "формули Штайнмаєра" означає визнання за "народом Донбасу права самому визначати свою долю". Їхню спільну заяву опублікував один із сепаратистських ресурсів, пише "Главком".

  "Ми самі будемо вирішувати, якою мовою говорити, якою буде наша економіка, як буде формуватися наша судова система, як буде захищати наших громадян наша народна міліція і як ми будемо інтегруватися з Росією. Це наша справа, наша мета", – заявили Пушилін і Пасічник.

  Вони зазначили, що представники "Л/ДНР" будуть продовжувати переговори в Мінську, "щоб в кінцевому підсумку прийти до повного самоврядування і самовизначення", і закликали президента України Володимира Зеленського "не диктувати Донбасу свої умови". 

  "Коли він (Зеленський – ред.) говорить, що вибори на Донбасі пройдуть тільки після того, як Україна отримає контроль над кордоном, він не розуміє, що не йому вирішувати, коли у нас пройдуть вибори, а нам. Ніякого контролю над кордоном київська влада не отримає", – підкреслили Пушилін і Пасічник.

  Нагадаємо, 1 жовтня під час брифінгу президент України Володимир Зеленський заявив, що у майбутньому буде підготовлено новий закон про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей, до якого буде імплементована так звана "формула Штайнмаєра".

  Нагадаємо, раніше, 1 жовтня 2019 року, в Києві на Майдані Незалежності та під Офісом президента пройшли акції протесту проти узгодження "формули Штайнмаєра". Подібні акції також пройшли у Харкові й у Львові.

  Попередній матеріал
  Опубліковано документи з підписами, що засвідчують погоджену "формулу Штайнмаєра" (оновлено)
  Наступний матеріал
  "У нас непрості стосунки з моменту самої кампанії" – Данилюк про відносини з Богданом
  Loading...