Ірина Геращенко timenews.in.ua

Геращенко: Ми готові до найширшого компромісу заради звільнення заручників

  "Безпека і звільнення заручників є для нас ключовим пріоритетом" – така позиція української сторони у ТКГ

  Україна готова до найширшого компромісу заради звільнення заручників. Про це повідомила Уповноважений Президента з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

  Як стало відомо, 31 травня відбулася традиційна щомісячна зустріч з родинами заручників, у ході якої їм було повідомлено про роботу мінської гуманітарної групи щодо верифікації і наших подальших кроків задля звільнення заручників.

  "Серед іншого, обговорили соціальні питання підтримки родин заручників, необхідність вдосконалення законодавства у питанні зниклих безвісти( сподіваюся, наступного тижня, нарешті, в порядку денному стоятиме відповідний законопроект про статус родин зниклих безвісти і самих зниклих)", – зазначила Геращенко.

  Також родини заручників поінформували про позицію української сторони, озвучену заступником міністра закордонних справ В. Пристайком у Берліні, 30 травня, на зустрічі в Нормандському форматі.

  "Безпека і звільнення заручників є для нас ключовим пріоритетом… Запевнили родини, що готові до найширшого компромісу заради звільнення. Робитимемо все, аби 7 червня у Мінську було результативне засідання", – наголосила Геращенко.

  Нагадаємо, 24 травня мала бути остаточно визначена дата звільнення заручників, однак бойовики зірвали цю домовленість. Утім, бойовики зірвали засідання ТКГ у Мінську. Зокрема окупанти забажали тотальної амністії для поплічників. Представники ОРДЛО також вимагали знову провести процес верифікації.

  Також Ірина Геращенко наголосила: "Коли ми несемо такі втрати, не може бути й мови про перехід до політичного блоку "Мінська".

  Попередній матеріал
  Президент про Любомира Гузара: "Маємо продовжувати боротися за Україну, за мир, за любов"
  Наступний матеріал
  Українська і російська сторони СЦКК домовилися про одноденне "перемир'я" на Донбасі
  Loading...