Facebook / Петро Порошенко

Президент про Любомира Гузара: "Маємо продовжувати боротися за Україну, за мир, за любов"

  На 85-у році пішов з життя єпископ-емерит УГКЦ Любомир Гузар

  У середу, 31 травня, відійшов у вічність Блаженнійший Любомир Гузар, голова Української Греко-Католицької Церкви. Своє співчуття щодо цієї події висловив Президент Петро Порошенко.

  "Щиро сумую з усіма вірними УГКЦ і всією Україною. Висловлюю глибоку шану цій світлій людині, справжньому подвижнику, який сміливо ніс слово Господнє українцям у двох сторіччях на зламі двох тисячоліть", – зазначив Президент на сторінці у Facebook.

  Він також додав: "В одному з останніх інтерв'ю Любомир Гузар пророче сказав слова, які мені запали в душу: "Мир означає любити один одного. Мир – то не є відсутність боротьби". Виконуючи його наказ за покликом серця, ми маємо продовжувати боротися за Україну, за мир, за любов".

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що на 85-му році пішов з життя єпископ-емерит УГКЦ Любомир Гузар. Архівне інтерв'ю з Гузаром за 2015 рік у програмі "Час. Підсумки дня" можна переглянути за посиланням.

  Довідка: Упродовж десяти років Любомир Гузар був главою Української греко-католицької церкви. Він також належав до "пластунів". Любомира Гузара відзначено Орденом Ярослава Мудрого 5-го, 4-го та 3-го ступенів та Орденом "За заслуги" 3-го ступеня. У серпні торік єпископу-емериту УГКЦ Любомиру Гузару вручили престижну міжнародну премію.

  Попередній матеріал
  Наскільки сумлінно провайдери виконують рішення РНБО про блокаду російських соцмереж – "Час. Підсумки дня"
  Наступний матеріал
  Геращенко: Ми готові до найширшого компромісу заради звільнення заручників
  Loading...

  Єпископу-емериту УГКЦ Любомиру Гузару вручили престижну міжнародну премію

  У Києві презентували книгу бесід із кардиналом Любомиром Гузаром

  Кардинал Гузар закликає вирішувати протистояння у Криму мирно