Пауль Пшенічка
Пауль Пшенічка 5 канал

Global Teacher Prize Ukraine: Обрано кращого вчителя України

Кращим вчителем України став 71-річний вчитель фізики та астрономії із Чернівців Пауль Пшенічка

71-річний вчитель фізики та астрономії із Чернівців Пауль Пшенічка став кращим вчителем України. Викладач із 47-річним стажем здобув національну премію у 100 тис. грн Global Teacher Prize Ukraine. Крім того, викладач отримав приз глядацьких симпатій, передає "5 канал".

"В школі я знайшов вдячну аудиторію і ми розвиваємося разом з учнями, вони розвиваються, я розвиваюсь, я їх надихаю, вони мене надихають. Ця професія дуже благородна, і це професія майбутнього", - сказав Пауль Пшенічка.

Кращого педагога цієї премії цьогоріч в Україні обирали вперше: усі охочі шкільні вчителі могли долучитися до конкурсу – заявок організатори отримали понад 600. Обирало кращого викладача журі: до нього увійшли учні та освітяни. У фіналі за вчительську премію Пауль Пшенічка боровся з чотирма колегами: вчителькою історії Тетяною Веркалець, Наталією Гладких, яка працює з дітьми, що мають вади зору, вчителькою початкових класів Вікторією Биркович та викладачем іноземних мов Владиславом Качуром. Усі вони тепер змагатимуться за звання кращого вчителя світу і приз у мільйон доларів для розвитку освітніх програм. 

"Наша задача – це зробити українського вчителя знову професією №1 у суспільстві. Ми спеціально витягнули історії вчителів, які вже є новаторами, вони вже є вчителями нової української школи. Хотіли цими історіями надихнути українське суспільство, показати, що в нас є такі вчителі, є чим пишатися і надихнути їхніми історіями інших вчителів", - зазначила організатор та голова журі Global Teacher Prize Ukraine Зоя Литвин.

Як повідомляв 5.UA, українські вчителі більше не будуть робити перепис учнів.

Попередній матеріал
"Зайшли два борти – один збили, другий сів": СБУ оприлюднила записи розмов ватажків "ПВК Вагнера"
Наступний матеріал
У Києві під час марафону помер чоловік
Loading...

Школярі з АТО та Криму отримали безпечний доступ до українознавчих онлайн-курсів

Нобелівську премію з хімії дали за розробку кріоелектронної мікроскопії

До порядку денного ПАРЄ терміново внесли український закон про світу

Суперечливий закон "Про освіту": Клімкін викликав Посла в Угорщині для консультацій

Логвинський: немає проблеми в освітньому законі, є проблема в самоідентифікації

РФ та Угорщину не цікавить сутність освітнього закону, їх цікавить роздування скандалу - експерт