5 канал

Школярі з АТО та Криму отримали безпечний доступ до українознавчих онлайн-курсів

Дітлахам не потрібно буде завантажувати особисті дані і розкривати свої IP-адреси, аби проходити навчання

Школярі з тимчасово окупованої території Донбасу та Криму тепер можуть безпечно проходити українознавчі онлайн-курси. Про це повідомляє прес-служба уряду.

"На навчальному порталі Маріупольського державного університету відкрито безкоштовні дистанційні українознавчі курси для учнів з непідконтрольних територій Донбасу та Криму. Навчання проводиться з таких предметів: українська мова, українська література, історія України (6-9 класи і 10-11 класи), фізична та соціально-економічна географія України", – йдеться в повідомленні.

Як йдеться у повідомленні, електронні курси розроблені на основі програм ЗНО. Вони містять теоретичний матеріал, практичні завдання та добірку корисної літератури й Інтернет-ресурсів, які допоможуть у навчанні.

"Для навчання учням не потрібно завантажувати особисті дані і розкривати свої IP-адреси. Це дуже важливо для школярів, які проживають на тимчасово окупованій та непідконтрольній території України", – відзначили у прес-службі.

Також доступ до таких матеріалів відкритий й іншим користувачам. "Він буде у нагоді, наприклад, тим, хто вже закінчив школу і збирається вступати до українських вишів, або ж старшокласникам, які прагнуть повторити вивчене перед складанням ЗНО", – переконані урядовці.

Зауважимо, що над розробкою курсів працювали вчителі маріупольських шкіл, працівники Маріупольського науково-методичного центру, викладачі та співробітники Маріупольського держуніверситету. Роботу провели у рамках проекту Open Distance Learnіng. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Мам, я вже доросла": як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Промисловці скаржаться на несправедливий розподіл напіввагонів "УЗ" – ЗМІ
Наступний матеріал
Мінсоцполітики про пенсійну реформу: Українці зможуть купити необмежену кількість стажу
Loading...