kievcity.gov.ua

GENIUS: Школяр з України переміг на міжнародній олімпіаді США

  Школяр з України переміг на міжнародній олімпіаді США за винахід, який очищує воду від нафти

  Вихованець Малої академії наук України Микола Іванченко презентував винахід, що допоможе очищувати воду від розлитої нафти. Із цим проектом він здобув "золото" на олімпіаді GENIUS, що проходила у місті Освего (штат Нью-Йорк), повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України

  За словами хлопця, його гідрофобний адсорбент збиратиме тільки нафту, а воду відштовхуватиме. Завдяки пропонованому українцем адсорбенту нафта збирається у грудочки, які можна забрати з водойми будь-яким механічним способом й відправити на нафтопереробне виробництво. Адсорбент може набрати у сім разів більше рідини, ніж важить сам.

  Микола розказав, що завдяки цьому у разі техногенної катастрофи можна зберегти і природу, і не втратити корисну копалину. Також хлопця запросили на ще один міжнародний науковий конкурс у Тунісі "І-Fest", куди він потрапить одразу на фінальний етап. 

  Довідково:

  Олімпіада GENIUS – це один із найбільших наукових конкурсів, у якому, крім США, беруть участь школярі з усього світу, зокрема, із таких країн як: Корея, Індонезія, Киргизстан, Мозамбік, Іспанія, Польща, Тайвань. Цього року в олімпіаді змагалися понад 750 учасників. Олімпіада сприяє глобальному розумінню екологічних проблем та досягненню стійкості завдяки базовій науці, мистецтву, творчому письму, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу.

  Попередній матеріал
  Євродепутати та посли відвідали Авдіївку та КПВВ "Майорське"
  Наступний матеріал
  Запобіжний захід Гужві сьогодні обере Шевченківський райсуд Києва
  Loading...

  Чалий розповів, як США можуть пришвидшити звільнення українських політв’язнів

  Трамп був дуже зацікавлений у візиті Порошенка – політичний аналітик

  Летальна зброя для України: у Конгресі США готують важливий законопроект

  ФОТО: Сотні американців обурені новим законопроектом на заміну Obamacare

  У США республіканці підготували заміну медичній реформі Obamacare

  АП: План реінтеграції Донбасу обговорювався під час візиту Порошенка в США