Прапори України та США
Прапори України та США sq.com.ua

Летальна зброя для України: у Конгресі США готують важливий законопроект

Експерт групи "Національна безпека та оборона", ГІ "Реанімаційний пакет реформ" Денис Васильєв в ефірі "5 каналу" повідомив про ймовірність швидкого проходження законопроекту щодо надання летальної зброї Україні

У п'ятницю, 23 червня, в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" експерт групи "Національна безпека та оборона", ГІ "Реанімаційний пакет реформ" Денис Васильєв, зазначив, що логіка президента США Дональда Трампа полягає в тому, що з Росії потрібно боротися не самими лиш санкціями. Так, за словами експерта, у Дональда Трампа відсутній той пацифізм, який був у його попередника Барака Обами.

"Логіка подій така, що у Трампа немає того пацифізму, який був у Обами, він не бачить, як Обмама, що треба боротися з російською агресією або наступом винятково економічними методами", - сказав Денис Васильєв. 

За словами експерта, рішення про надання летальної зброї Україні може означати те, що США нададуть Україні доступ до технологій.

"Я сподіваюсь, що саме рішення США про надання летальної зброї, це більше рішення про те, що США відкриє, дасть нам доступ до технологій. Дух цього законопроекту, те, як він виписаний, я вважаю, що там мова йде саме про технології, системи керування і системи скажімо зв'язку - це найважливіша річ на сьогоднішній час", - зазначив експерт та висловив сподівання, що законопроект пройде дуже швидко і Україна зможе розпочати вести переговори.

"Я вважаю, що ця позиція погоджена між Пентагоном та Сенатом США, я вважаю, що цей законопроект пройде дуже швидко і я вважаю, що, в принципі, ми можемо зараз проводити переговори і з січня отримувати допомогу", - додав Денис Васильєв.

Як повідомляв 5.UA, у ЗМІ з'явилася інформація про те, що США хочуть передбачити надання військової допомоги Україні, зокрема і летальної зброї, у законопроекті про виділення коштів на 2018 фінансовий рік американському міністерству оборони.

Попередній матеріал
Справа Гужви: Оприлюднено перші відео переговорів про хабар
Наступний матеріал
Вода зі стелі й розбиті палати: Як у Харківському онкоцентрі медикам доводиться рятувати життя – сюжет
Loading...

Під час зустрічі з Трампом Порошенко може домовитись про надання Україні легкої летальної зброї

Проект бюджету США на 2018 рік передбачає можливість надання летальної зброї для України – ЗМІ

Військовий експерт розповів, коли Україні чекати летальної зброї від США