facebook.com/iryna.gerashchenko

Євродепутати та посли відвідали Авдіївку та КПВВ "Майорське"

  Окрім безпекової теми, євродепутати приділили увагу гуманітарному питанню

  Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко разом з депутатами Європарламенту Петрасом Аустревічусом, Анною Фотигою та послами Словенії, Хорватії, Португалії в Україні відвідали Донбас та домовились активізувати зусилля з інформування ЄС щодо екологічних проблем регіону. Про це Ірина Геращенко повідомила на своїй сторінці у Facebook.

  "Тема екології, можливої техногенної катастрофи на Донбасі буде однією з ключових на засіданні Парламентського Комітету Асоціації Україна-ЄС, який пройде восени в Україні. На цьому наполягатимуть члени Європарламенту Петрас Аустрявічус і Анна Фотига, які сьогодні, разом з послами Словенії в Україні пані Наташею Прах, Хорватії Томіславом Відошевичем , Португалії Марієй Крістіной Ди Алмейдой разом з Марія Іонова відвідали Донбас", - зазначила Геращенко.

  "Наші сміливі європейські друзі побували в Авдіївці, вони стали першими європейцями, які своїми очима побачили зруйновану Промку, поспілкувалися з хлопцями з легендарної 72 бригади. Вони шоковані інформацією: за останні 9 місяців, коли 72-га захищає Авдіівку, загинуло 57 героїв цієї бригади..., найстрашніші втрати були взимку 2017...", - додала вона.

  Зазначається, що окрім безпековоі теми, європейські колеги приділили увагу гуманітарній проблематиці, побували на КПВВ " Майорське", де поспілкувалися , зокрема  з жителями з окупованих територій.

  Попередній матеріал
  У Китаї стався зсув: понад 100 людей опинилися під завалами
  Наступний матеріал
  GENIUS: Школяр з України переміг на міжнародній олімпіаді США
  Loading...

  Найгарячіші ділянки фронту: в Міноборони розповіли про обстановку в АТО

  Українська сторона СЦКК досягла домовленості про відновлення ДФС

  Окупанти накрили щільним мінометним вогнем українські позиції поблизу Бахмутської траси - штаб

  "Заходили випускники регулярної армії РФ, відстрілялись": репортаж з передової

  Остаточної домовленості про "хлібне перемир'я" досі немає – Міноборони

  Ворог б'є по всій лінії фронту: У Міноброни розповіли про найінтенсивніші обстріли