5 канал

Чалий розповів, як США можуть пришвидшити звільнення українських політв’язнів

  На думку посла України в США Валерія Чалого, зараз ці питання виходять на рівень всесвітньої підтримки

  Комплексний політичний, юридичний та санкційний тиск США на Росію може пришвидшити звільнення Олега Сенцова, Романа Сущенка, Миколи Семени, Ахтема Чийгоза та інших українських політв'язнів, повідомляє "Укрінформ".

  "Я дуже вдячний американській стороні, яка через постійний тиск санкцій, юридичні зусилля, політичний вплив і через взаємодію з недержавними організаціями працює на цьому напрямі. Зараз ці питання виходять на рівень всесвітньої підтримки. Але й на рівні Державного департаменту, віце-президента цій темі приділяється важлива увага", – розповів посол України в США Валерій Чалий під час інтерв'ю "Укрінформу".

  За словами Чалого, у Вашингтоні розуміють, що йдеться не лише про порушення прав людини й те, як вони забезпечуються в Росії, але й про комплексний тиск на російську сторону, аби звільнити всіх заручників, полонених і щоб РФ вивела всі свої війська з української території.

  Послол нагадав, що напередодні це прозвучало в заявах речника Білого дому, на що була нервова реакція російської сторони.

  Валерій Чалий також додав, що дуже важливим є те, що Президент України порушує тему звільнення українських політв’язнів у різних країнах, зокрема й під час візиту у Вашингтоні.

  "З боку Посольства України в США зараз відбувається робота на всіх напрямах для залучення і офіційних представників американської адміністрації, і неурядових організацій для звільнення наших полонених", – запевнив Чалий.

  Попередній матеріал
  Причиною пожежі у лондонській багатоповерхівці став несправний холодильник
  Наступний матеріал
  Під час обшуків у квартирі Гужви знайшли рублі
  Loading...

  Трамп не схожий на людину, яка має "особливі стосунки" з РФ – Порошенко

  Росія оголосила літаки коаліції своїми цілями в Сирії – Портніков

  Березовець: Те, що Порошенко раніше зустрінеться з Трампом ніж Путін – добрий знак для України

  Про що йтиметься під час зустрічі Трампа з Порошенком: Березовець розповів про можливі питання

  США продовжать тиск на Росію до виконання нею Мінських угод

  Тіллерсон розповів, коли Росія зможе повернутися до G7