www.youtube.com

Модна перемога: В Тунісі колекцію українських дизайнерів відзначили спеціальною нагородою – відео

Колекція складалася з 15 образів від українських дизайнерів

У Тунісі на міжнародному фестивалі-конкурсі ElKhomsaD'or українську колекцію відзначили спеціальною нагородою від Міністерства туризму Тунісу та дипломом за розвиток україно-туніських відносин від Міністерства культури Тунісу. Нагороди голові Національного партнерства у легкій промисловості України FashionGlobusUkraine Голді Виноградській вручили особисто міністри.

Колекція складалася з 15 образів від українських дизайнерів, кожен з яких символізував окремий регіон. Найбільше оплесків викликали вбрання кримськотатарської майстрині BusurmankaLeniE', квітчастий костюм з українським вінком від житомирського дизайнера Маргарити Козак та сукня-картина із зображенням Львова від Голди Виноградської та художниці Вікторії Зирянської.

Перед тисячною аудиторією глядачів також були продемонстровані сукні Олександри Теліженко, Анни Марчук, Ірини Цісецької, Тетяни Врони, Ірини Мішустіної, Галини Крив'як, Наталії Позднякової (Харьківська академія мистецтва та дизайну), бренду Zelo, автентичні аксесуари від Марини Лапи та ОМЕЛА. Закривало показ вишукане пастельне вбрання від Роксолани Богуцької. Дві вишиті сукні – від бренду Glazdovта від Валерії Немушенко з українського міста Сватово Луганської області – відразу з показу придбала голова журі, відомий туніський дизайнер Фатма Бен Абдалла. Зі своєю колекцією у жовтні вона збирається  до Києва.

Сукня-картина й автентичні аксесуари: Чим українські дизайнери здивували модників Тунісу – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Відомо, що фестиваль ElKhomsaD'or щороку є головною подією в галузі моди в Тунісі. На заході, крім міністрів туризму та культури, були присутні мер столиці Тунісу та Надзвичайний і Повноважний Посол України Микола Нагорний, за підтримки якого й відбулася участь України у фестивалі. Конкурс вже два десятиліття поспіль виявляє найталановитіших етнодизайнерів країни. Україна та Єгипет, як запрошені гості, приймали участь поза конкурсом.

Окрім участі у фестивалі у посольстві України Голда Виноградська провела круглий стіл з найбільшими виробниками легкої промисловості Тунісу, з якими домовилась про різні вектори співпраці, а також потенційне створення спільного україно-туніського бренду. "Туніс є дуже перспективним партнером для України. Спільна колекція для ринку Північної Африки та Сходу – це синергія не лише дизайнерська, а й економічна та фінансова. Україна може від цього багато виграти", – вважає Голда Виноградська.

Всебічну підтримку міждержавній співпраці надає Міністерство туризму Тунісу, україно-туніський туроператор OASIStravel та посольство України в Туніській Республіці. Для більш детального обговорення мер столиці запланував візит до Києва. Також перспективи співробітництва окреслили з бізнесменами Лівії та Камеруну.

Попередній матеріал
Українці жертвують життями, аби не допустити такої ж ситуації, як на Донбасі, в Європі – Полторак
Наступний матеріал
Терористи на догоду російським кураторам мобілізують до своїх лав навіть померлих – Тимчук
Loading...

Візерунки, техніки та кольори: як гартувалася мода на Гуцульщині

Розкішне життя: У Дубаї показали ексклюзивні жіночі туфлі з діамантів, а у Токіо – золоту маску Дарта Вейдера

Не кокошник: речник Євробачення розповів про ідею дизайну сцени