Степан Полторак
Степан Полторак прес-служба Міноборони

Українці жертвують життями, аби не допустити такої ж ситуації, як на Донбасі, в Європі – Полторак

Усі країни повинні мати політичну єдність стосовно ситуації в Україні, переконаний міністр оборони

Нині Україна – це країна патріотичних і мотивованих людей, яким у їхній боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет потрібна підтримка усього цивілізованого світу. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак під час візиту до ФРН, передає прес-служба відомства.

"Українці жертвують своїми життями, аби не допустити ситуації, яка склалася на Сході нашої держави, у інші європейські країни", – зазначив міністр під час зустрічі з головою та членами комітету з питань зовнішніх справ Бундестагу доктором Норбертом Рьотгеном.

Крім того, він розповів про провокації, до яких вдається ворог. За його словами, вони призводять до подальшої ескалації конфлікту.

"Усі країни світу мають розуміти природу того, що відбувається, та мати політичну єдність стосовно ситуації в Україні. Продовження запроваджених санкцій стосовно Російської Федерації повинно залишатися й надалі, оскільки жоден із пунктів Мінських домовленостей зі сторони Росії не виконано", – наголосив Степан Полторак.

Своєю чергою пан Рьотген зазначив, що сьогодні Україна – "велика і сильна країна, яка протистоїть агресії, і для мене надзвичайно цікаво дізнатись про реформи, які ви проводите, про зміни, які щодня відбуваються у вашій країні".

Як повідомляється, темою зустрічі стала поточна ситуація на сході країни та історія розгортання агресії РФ проти України. 

Нагадаємо, за даними ОБСЄ, Росія на 750% збільшила кількість забороненого важкого озброєння на Донбасі.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Російський модернізований БТР-80 на базі бойовиків у Донецьку – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У ВР внесли законопроект про позбавлення скандального радикала Артеменка мандату
Наступний матеріал
Модна перемога: В Тунісі колекцію українських дизайнерів відзначили спеціальною нагородою – відео
Loading...