Філарет
Філарет politrada.com

Філарет подав до суду на архієпископа ПЦУ Євстратія Зорю – подробиці

  Читайте по-русски
  Зоря розповів, що раніше з ним судився чоловічий монастир Москоського патріархату

  Почесний патріарх Філарет звернувся до суду з позовом про захист честі й гідності на члена синоду Православної церкви України архієпископа Чернігівського та Ніжинського Євстратія (Зорю). Як Зоря сам написав у Facebook.

  "...З канцелярії митрополії мені передали, що прийшов лист із Шевченківського суду. Патріарх Філарет (Денисенко М. А.) судиться з архієпископом Євстратієм (Зорею І. В.) про "захист честі й гідності"", – повідомив він.

  Архієпископ Євстратій зазначив, що раніше з цього ж приводу з ним судилися чоловічий монастир при Києво-Печерській лаврі і ТОВ "Союз православних журналістів".

  "До речі, монастир Москоського патріархату і товариство з обмеженою відповідальністю суди програли", – додав Євстратій Зоря.

  Раніше Філарет прийшов на інтерв'ю до російських пропагандистів каналу "Росія 24", де розкритикував Томос і ПЦУ.

  Нагадаємо, почесний патріарх Православної церкви України Філарет заявив, що не приймає Томосу Вселенського Патріарха Варфоломія, оскільки до отримання не був ознайомлений із його змістом. Третього червня Філарет скликав екстрену нараду кліриків Київської єпархії ПЦУ. На нараді Філарет анонсував проведення Помісного собору, який відновить УПЦ КП, і провів його 20 червня 2019 року.

  Як повідомляв 5.UA, 3 лютого Предстоятеля ПЦУ Епіфанія інтронізували, таким чином Митрополит став повноцінним Предстоятелем Помісної православної церкви України.

  24 червня на засіданні Священного Синоду прийняли рішення відібрати у Філарета його канонічні права та обов'язки в управлінні дорученими йому єпархіями.

  Попередній матеріал
  "Ознака слабкості": у ЄС прокоментували можливість повернення Росії до G7
  Наступний матеріал
  Повчати українського президента може народ України, а не "Маши з Уралмаша" – Геращенко речниці МЗС Росії
  Loading...