Уляна Супрун
Уляна Супрун lb.ua

Фейки Дубінського: суд відхилив позов Супрун щодо захисту честі та гідності

  Читайте по-русски
  Вона стверджує, що адвокати Дубінського декілька разів змінювали свою позицію

  Колишня чільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила на своїй сторінці у Facebook, що 8 листопада отримала новину про те, що суддя Солом’янського суду Києва Козленко відмовила в задоволенні позову до Дубінського про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

  "Наступного тижня дізнаємось обґрунтування такого рішення", – написала вона.

  "Нині народний депутат та колишній ведучий телеканалу 1+1 Олександр Дубінський, який позиціонує себе журналістом, – добре відомий своєю здатністю генерувати фейки в промислових масштабах та забруднювати інформаційний простір. Міністерство охорони здоров’я та я особисто регулярно ставали об’єктами інформаційних атак Дубінського. Звісно, він не був здатен надати жодних доказів щодо своїх звинувачень, але розкидався ними на всі боки", – додала Супрун.

  За її словами, 7 травня цього року вона подала позов до суду про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації. Судовий розгляд справи розтягнувся на 6 місяців, а слухання за правилами спрощеного позовного провадження затяглося на шість засідань, і на кожному інтереси Дубінського представляли лише його адвокат та знімальна група 1+1.

  "Але вже зараз зрозуміло, що суддя просто побоялася задовольнити наш позов, попри те, що нинішній народний депутат дозволяв собі поширювати брехню. Показово насправді те, що доки Дубінський не отримав мандату, суддя задовольняла клопотання, приймала докази та демонструвала бажання розбиратися у справі. Але щойно Дубінський став народним депутатом, суддя втратила інтерес до справи. Судова система, у якій статус чи посада людини, а не закон, є чинником, що впливає на рішення суду, є хворою та потребує докорінних змін", – йдеться у повідомленні.

  Вона стверджує, що адвокати Дубінського декілька разів змінювали свою позицію щодо того, ким усе-таки є їхній підзахисний – журналістом, який має право критикувати посадовців, громадянином, який має право на власну думку, чи народним депутатом.

  "Наприклад, щойно йшлося про дотримання журналістських стандартів, адвокати перемикалися на дискурс про депутатство або акцентували увагу, що Дубінський позиціонує себе журналістом, проте доказів такої діяльності надати не могли. І так по колу. Рішення Солом'янського суду щодо мого позову є поганим сигналом, адже це означає, що люди на кшталт Дубінського можуть абсолютно безкарно далі генерувати фейки та атакувати тих, хто робить зміни на користь суспільства та держави. Щойно отримаємо обґрунтування рішення – подамо апеляцію. Буду тримати в курсі", – підсумувала Супрун.

  Як повідомляв 5.UA, Супрун аргументовано відповіла на критику з боку Зеленського

  Попередній матеріал
  Ціна на газ для населення зросте мінімум на чверть через підвищення тарифів на його транспортування – Кучеренко
  Наступний матеріал
  У Харкові суд не дозволив міськраді перейменувати проспект Григоренка на Маршала Жукова

  "Не отримати кулю в потилицю, домовляючись про мир": Супрун нагадала про підступність "совєтів"

  Червоний Хрест і "Лікарі без кордонів" відмовилися відвідувати українських бранців Кремля – Супрун

  "Ризик підвищується з віком": Супрун розповіла, як запобігти раку молочних залоз

  "Що варто знати про геморой" – Супрун проілюструвала пост про недугу прямої кишки світлиною Дубінського

  Супрун спіймала МОЗ на спробах закупівлі ліків за цінами, завищеними у 30 разів

  Супрун розкритикувала Кабмін Гончарука через кадрові зміни в МОЗ: з'явився коментар прем'єра