Facebook / Марк Фейгін

Фейгін: Умерову дають телефон лише на годину, щоб зателефонувати рідним

На Умерова не поширюється обмеження, як на засудженого

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив адвокат Марк Фейгін.

"Проблема полягає в тому, що вони вирішили щось, вирішили не поступатися, не дивлячись на всі заклики громадськості, урядових і неурядових організацій, довести до 21 дня, тобто трьох тижнів перебування Умерова в цій психіатричній лікарні – це демонстративний жест і відповідати їм потрібно демонстративно", – заявив Фейгін.

Крім того, він зазначив: "Є норми загальної частини кримінального кодексу, які дозволяють порушувати справу незалежно від громадянства особи, в даному випадку, яка постійно проживає на території Криму, тому обмежень в цьому сенсі немає. Оскаржити це ми намагалися – сам факт порушення кримінальної справи, ми подали скаргу до суду, але вона була відхилена, і я вас цим не здивую, у нас проблеми з судовою владою".

"За моїм посвідченням мене до нього пускають. Справа в тому, що на нього не поширюється обмеження, як на засудженого або такого, що знаходиться в СІЗО. Формально у нього тільки підписка про невиїзд. Вони винайшли такий хитрий спосіб його ізоляції через психіатричну лікарню, а насправді вони не можуть його обмежити в більшості тих прав, якими він володіє як громадянин, в тому числі і дзвінків по телефону. Йому дають телефон всього лише на одну годину для дзвінків близьким", – додав адвокат.

Нагадаємо, 26 серпня на Майдані Незалежності в Києві відбулася акція на підтримку Ільмі Умерова. Справу проти нього ФСБ Росії порушила 12 травня за начебто заклики в ефірі телеканалу ATR, які загрожували цілісності РФ. З 18 серпня Умеров перебуває на примусовій стаціонарній судово-психіатричній експертизі, його здоров'я погіршується.

Попередній матеріал
Джемілєв розповів, як Кремль намагався його "завербувати"
Наступний матеріал
Держспецзв’язок: недоліки в системі е-декларування виправлено
Теги:
Loading...
Полозов відвідав Умерова у психіатричній клініці, де його незаконно утримують

Полозов відвідав Умерова у психіатричній клініці, де його незаконно утримують

Держдеп США вимагає від Росії негайно звільнити Ільмі Умерова

Держдеп США вимагає від Росії негайно звільнити Ільмі Умерова

Адвокат: Умеров скаржиться на проблеми із зором

Адвокат: Умеров скаржиться на проблеми із зором

Окупаційна влада Криму не пустила до Ільмі Умерова онуків

Окупаційна влада Криму не пустила до Ільмі Умерова онуків