Митрополит Епіфаній та Володимир Зеленський
Митрополит Епіфаній та Володимир Зеленський Прес-служба ПЦУ

Епіфаній та Зеленський зустрілися, щоб обговорити Великдень в умовах карантину

  Читайте по-русски
  Президент відзначив важливість поєднання зусиль держави та релігійних спільнот, спрямованих на протистояння поширенню небезпечної хвороби

  Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. Про це повідомила пресслужба ПЦУ.

  Зазначається, що вони обмінялися думками щодо необхідності забезпечити у великодній час як дотримання карантинних обмежень, так і звершення святкових богослужінь.

  "Молитви і богослужіння у ці дні мають відбутися, щоби залишаючись вдома, наші віряни могли долучитися до них через трансляції, щоби відчули, попри важкі обставини сьогодення, що величне свято прийшло до нас", – наголосив Митрополит Епіфаній.

  Володимир Зеленський відзначив важливість поєднання зусиль держави та релігійних спільнот, спрямованих на протистояння поширенню небезпечної хвороби.

  Нагадаємо, за підсумками зустрічі представників УГКЦ та президента України Володимир Зеленський повідомив, що прийнято принципове рішення дати можливість здійснювати великодні богослужіння і транслювати їх вживу.

  Президент наголосив, що великодній період може бути часом найбільшого поширення коронавірусу в українському суспільстві. Тому на даний момент на церквах лежить велика відповідальність.

  Попередній матеріал
  У ЗСУ зафіксували п'ятий випадок коронавірусу
  Наступний матеріал
  Депутат Поляков висунув умови, за яких він скасує частину своїх правок до "антиколомойського закону"
  Loading...