Предстоятель ПЦУ Епіфаній
Предстоятель ПЦУ Епіфаній novynarnia.com

Епіфаній дав пораду українцям, що робити, аби 2020 рік був щасливим

Читайте по-русски
Для кожного з нас рік, який завершується, був багатий на різноманітні події: на радість і сум, на здобутки і втрати, підсумував Епіфаній

Глава Православної церкви України митрополит Епіфаній напередодні Нового року закликає усіх робити добро щодня - і тоді "весь рік буде для нас щасливим, бо буде духовно корисним". Про це митрополит Епіфаній написав на своїй сторінці у Facebook.

Епіфаній зазначив: "Для кожного з нас рік, який завершується, був багатий на різноманітні події: на радість і сум, на здобутки і втрати, були добрі і, як ми звикли казати, погані дні… Але, за словами святителя Іоана Золотоустого, день буває поганий чи хороший не за своєю природою, а через нашу щирість чи байдужість. Бо день від дня нічим не відрізняється, і якщо ми робимо добро, то для нас день буде добрим та корисним, якщо ж ні – то поганим і матиме відповідні наслідки. Коли ми пам'ятатимемо про це і налаштовуватимемо себе на добро, звершуючи кожного дня молитви й справи милосердя, то не тільки один день, а весь рік буде для нас щасливим, бо буде духовно корисним". 

Предстоятель ПЦУ закликав, вступаючи у новий рік, зосередити "увагу на щирій подяці Господу за всі Його благодіяння, якими Він обдарував кожного з нас, давши нам кожен день нашого життя, наших близьких, рідних, друзів, дах над головою і їжу на столі".

Як повідомляв 5.UA, 25 грудня 2019 року Епіфаній звернувся до вірян західного обряду, сказавши, що Різдво об'єднує всіх християн, незалежно від календаря. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Предстоятеля ПЦУ Епіфанія офіційно звели на престол: як все відбувалося – ФОТО

Епіфаній
/
Епіфаній
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
Митрополит Епіфаній
/
/
/
/
/
/
Епіфаній
/
/
Інтронізація
/
/
/
/
/
/
Епіфаній
/
Епіфаній
/

Попередній матеріал
Гончарук заявив, що українська енергосистема стане частиною європейської за 3 роки – подробиці
Наступний матеріал
Зеленський і Путін домовилися про узгодження списків для нового обміну – ОП
Loading...