Різдво, вертеп
Різдво, вертеп Depositphotos

Якщо українці захочуть – Різдво можна буде святкувати 25 грудня – Епіфаній

  Читайте по-русски
  Предстоятель ПЦУ не вбачає проблем у тому, аби перенести святкування

  Якщо суспільство того бажатиме, Різдво можна святкувати за григоріанським календарем 25 грудня. Про це заявив предстоятель Православної церкви України, митрополит Епіфаній, повідомляє Релігійно-інформаційна служба.

  За словами митрополита, зараз важко уявити скільки часу знадобиться, щоб змінити святкування цього великого свята зі звиклого нам 7 січня.

  "Більшість помісних православних церков святкують Різдво за новим, григоріанським календарем. І ми це можемо робити в майбутньому, якщо це буде сприймати український народ. Якщо християни в Україні почнуть святкувати Різдво 25 грудня, незабаром можна буде і говорити про зміни в Церкві", - зазначив він.

  Епіфаній додав: "Якщо Церква побачить, що більшість православних християн в Україні готові сприйняти це, хочуть святкувати саме за новим стилем, тоді не виникне жодних проблем".

  В Україні з 2017 року 25 грудня є офіційним вихідним днем, разом із вихідним 7 січня, коли відзначають Різдво Христове за юліанським календарем (святкують Православна церква України, Російська і її підрозділи, зокрема в Україні УПЦ (МП), а також Грузинська, Сербська, Польська і Єрусалимська православні церкви; крім того, в Україні 7 січня святкує Різдво і Українська греко-католицька церква).

  Попередній матеріал
  Українка, яка стала найкращою молодою легкоатлеткою світу, поділилася враженнями після нагородження
  Наступний матеріал
  Спецкомісія провела додаткову перевірку бронежилетів, які турбують ДБР
  Loading...

  "Попереду ще багато спільної праці": Епіфаній провів святкову службу в Софійському соборі

  Різдво в Україні: Епіфаній назвав умову перенесення дати

  Предстоятель Єдиної Церкви розповів, чи планують переносити Різдво в Україні